SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: `TRAIN INSANE STACK` by sLs pods.str.41 (HST,low carb & MUSCLE ASYLUM PROJECT)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....mam nadzieje na jeszcze 1-1,5kg wiecj

oby

dzis podlicze jaki bilansik jest

w koncu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
solaros wysłałem powiadomke

sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
odpisalem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4417
Bardzo fajny test. Podoba mi sie jak wklejasz fotki z zarciem i z suplami, odrazu nabieram motywacji...
Sledzilem rowniez Twoj test PVL, tez byl spoko.

Moge wiedziec czym sie zajmujesz w pracy, ze tak bardzo jej nienawidzisz:) Tak z ciekawosci sie pytam...

Co myslisz o przyjmowaniu supli tylko w DT, jesli treningi odbywaja sie 4 razy w tygodniu? Obecnie biore SP250 przed treningiem i MHP "up your mass" po treningu. Ma to jakis sens?Niestety nie moge sobie na wiecej pozwolic ze wzgledow finansowych.

Pozdrawiam i zycze powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
fajnie sie to prezentuje
powodzenia w dalszej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Tez mi się bardzo podoba solaros twoja sylwetka muszę przeczytać ten cały test zawsze śledziłem z partyzanta twoje testy sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
koles08 dzieki
Avasso a mi sie nie podoba
ani troche

Radeczek co do supli i ich branie

ja tez wszystko biore tylko w Dt (znaczy sie wiekszosc)

w DNT buiore tylko mono + bialko z prochu wiadomo.....

Reszta tylko i wylacznie w DT
Co do SP250 - to typowy stack przedtreningowy (tak jak ja mam teraz plasmocore) i nalezy stosowac tylko przed treningiem - wiadomo jak ktos ma wiecej siana to moze sobie kupic 3-4 puchy i jesc nawet 2x/dzien

...ale jesli jest sytuacja jak u Ciebie w zupelnosci wystarczy tylko w DT
Ale jedna mala rada - dokup sobie jakies mono i wal 5g/dzien niezaleznie czy to DT czy DNT.

Jesli robisz cykl na krecie to przydaloby sie aby byla dostarczana do organizmu codziennie - dawka 5g w zupelnosci wystarczy - jesli masz wieksze opsakowanie to w DT mozesz walic dwie porcje
jedna z rana
druga po treningu razem z UYM
a prezed treningiem SP250 i powinno byc spox

Nie muisz 'walic'stackow codziennie ale sklanialbym sie do tego aby jakas forma kreatyny (mono/jablczan/czy jakas inna forma - ale mono jest 'najlepsza' forma ) byla dostarczana codziennie.

Nie jestem naukowcem.lekarzem czy specjalista aby Ci powiedziec dlaczego - ale wiem po sobie ze lepsze efekty sa gdy organizm jest nasycony caly czas - nie musi 'uzupleniac' brakow.

dawka 5g jest dawka minimalna (ale taka wystarczy)
Mozna dawac wiecej po 15-20g przez kilka dni (okres nasycenia) - ale przez dluzszy okres mija sie z celem bo i tak wiekszosc nnie zostnie wykorzystana.

Moja rada:
dokup mono 200-300g (groszowe sprawy)
i styknie.

Nostepnym razem nie kupuj gainera (choc UYM bardzo dobry)
Skompletuj sobie cykl tj.
stack + mono
stack + stack
i lepiej juz nawet kup bialko niz gainera.

Z bialkiem zawsze sa problemy
Z wegalmi jakos latwiej idzie

prosciej dostarczyc wegli nawet 5-6g/kgmc
niz dajmy na to 2-2,5g bialka.......

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
To Witaj w klubie bo ja siebie też nie trawie

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-09-30 19:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna dawac wiecej po 15-20g przez kilka dni (okres nasycenia) - ale przez dluzszy okres mija sie z celem bo i tak wiekszosc nnie zostnie wykorzystana.

Wiem, wiem. Znam teorie itp ale to jedyne dawkowanie krety które na mnie porządnie zadziałało. Pamiętam że siła szła 5kg/week w ćwiczeniach jak przysiady czy martwy ciąg.

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP -> MIARKA *

Następny temat

jakie odżywki dla mnie??

WHEY premium