SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz czy masa mięśniowa?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Sęk w tym , że ja nie mam o tym pojęcia , co jeść by nabierać masy mięsniowej , wiem , że białko i to tyle ... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Mistrzu, siedzisz na forum już 3 miechy, masz 15 lat, idiotą nie jesteś, i na pewno trafiłeś na taki dział, nazywający się Odżywianie. Tam masz takie posty, pogrubione, na samej górze. Przeczytaj je. Masz też zbiór tematów działu Junior: https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html  Uwierz, znajdziesz tam jasne odpowiedzi na każde pytanie.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masa czy tłuszcz, pewnie w mieście masz jakieś apteki itp gdzie robią pomiar składu ciała, nawet nie dokładne maszynki moga wile powiedzieć, a tak to lustro, centymetr, palcami złapać skórę.


Nie trenując pleców prędzej doprowadzisz do jakiegoś nieszczęścia, kiedyś bedziesz chciał mebelek przesunąć, kartofelki z ziemi podnieść i kontucja gotowa Poza tym tzreba wzmacniać cały gorset, nikt nie każe Ci na maksy wchodzić, na to masz czas, ucz się techniki i nic Ci nie bedzie.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-05-26 20:46:12

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 609
Sprawdz jak wygladales wczesniej sprawdz jak wygladasz teraz i porownaj to z obrazkami wskaznika bf% zawsze cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
kup sb na poczatek bialko 80 % lowieckie nwm z 2 sztuki :D na mase chyba powinno byc odpowiednie.
Ja tagze cwicze na mase i zakupilem dwa opakowania tego bialka :D i jak narazie nie mam co narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kolega chyba forum nie czyta, białko na masę?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
czyli bialko nie jest na mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 609
Zeby zdobyc mase trzeba uzupelnac w tluszcze . weglowodany i bialko oraz kalorie organizm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
A tak przy okazji :D
jak widac mam 15 lat 2m wzrostu waze ok 85 kg.
zakupilem 3600 g.bialka wpc 80 % lowieckie by odrobine zwiekszyc mase miesniowa
czy moge miec jakies problemy z nerkami ?
I czy 3 czubate stolowe lyzki bialka na 300 ml. to odpowiednia dawka czy moze troche przesadzam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
I jeszcze jedno po spozyciu bialka przestrzeganie 3 godzinnych przerw miedzy posilkami jest bardzo wazne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kumpel się pyta czy ma dobrą genetykę do tego sportu (fitness)

Następny temat

Jestem Zainteresowany Kartą Multisport Benefit

WHEY premium