SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz czy masa mięśniowa?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Widzisz młody, bierzesz się do podpowiadania, a sam nic nie wiesz. Nie, nie musisz przestrzegać tych 3-godzinnych przerw między posiłkami. Nerkom nic się nie stanie, staraj się jeść codziennie dużo warzyw, to odkwasza. Białka syp tyle, ile potrzebujesz, ile masz w zapotrzebowaniu, a nie że sypiesz jak żwir do betoniarki. Masz przecież chyba w tym zakupionym białku tę miarkę do odmierzania porcji i wiesz, ile w takiej porcji masz gramów. Tak odmierzaj. A tak w ogole to poczytaj linki o diecie z działu Junior

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
nie nie mam wlasnie miarki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kup wagę za 20 zeta i problem miarek, ważenia na szklanki i inne szalone pomysły odpada.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 609
Nawet nie ostatnio kupilem u mnie w sklepie z rzeczami po 5zl , taka wage gramowa do 5000g kosztowala 6zl , wiec to nie sa kosmiczne pieniadze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kumpel się pyta czy ma dobrą genetykę do tego sportu (fitness)

Następny temat

Jestem Zainteresowany Kartą Multisport Benefit

WHEY premium