SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T.Enanthate NORMA - FAKE!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Dochodzimy do sedna sprawy jeszcze niech autor sie wypowie co wbija i nie rosnie i co o tym sadzi

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
1-4 Meta 20mg ed [Po czterech tygodniach 4 kg na wadze]
1-7 Enan NORMA 250mg e5d [1 kg na wadze (A to dzięki diecie)]
7-9 Enan NORMA 250mg e3d [Waga stoi w miejscu]


w przypadku jedzenia nie ma "duzo/malo", jest tylko "za duzo/za malo". poza tym jako-tako "dopieta diete" to mozna miec po 4-5 latach treningow, jak juz sie przeszlo rozne kombinacje.
uwazam tez, ze legenda "o pierwszym, najlepszym cyklu" jest malo prawdziwa po prostu na poczatku czlowiek wchodzi na calkiem nowe terytorium i nie ogarnia tego, co sie dzieje. im bardziej ktos doswiadczony, tym lepiej sobie z tym radzi, ale i tak zawsze sa jakies niespodzianki. dlatego im dalej w las, tym lepiej wiadomo, co robic i jak reagowac na sygnaly, a pierwszy cykl to zawsze jest "ale fajnie spuchlem".

no i wreszcie - trenowac tez trzeba umiec. to nie jest fizyka jadrowa, ale jechanie "3 cwiczenia, 3 serie po 8-12 powtorzen" bez pojecia i z szablonu tez nie robi. zeby sila szla, to trzeba wiedziec co sie robi, zeby puchlo estetycznie tez trzeba wiedziec jak cwiczyc, do tego dochodzi stagnacja i metody jej przelamywania (metodami treningowymi, nie dodatkowymi mg w pompce ).

czyli wnioski jak zawsze - koks jest dla tych, ktorzy cos potrafia. niestety wiekszosci sie po dwoch latach treningu wydaje, ze potrafia wszystko

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
racja chudzina, podam przykład na sobie.

po 2 latach treningów tak jak piszesz jako takich, skusilo mnie i wzialem koks. Rzeczywiscie nie wiedzialem wtedy tyle ile powinienem i efekt byl beznadziejny mimo ze staralem sie (wlasnie tylko staralem) jesc bardzo porządnie. lipa wyszla jak **** mimo dobrego dopalacza i 1 cyklu w życiu.

po kolejnym roku doedukowania sie robilem lepsze wyniki na kreatynie niz na owym 1 cyklu.
czlowiek uczy sie całe życie, najgorzej jak nie próbuje poznać siebie lub wszystko zrzuca na ****owe geny, albo koks który niby nie dziala

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-04-22 10:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
moja historia jest taka sama tyle ze pierwszy koks poszedl jak mialem 15 lat wiec nie ma oczym gadac

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Co jest qrwa ? Zostaje pojechany za to, ze nie podzialal na mnie tesc ? Zla dieta ? Trening ? To, ze nie mam setek sogow pod nickiem, nie oznacza, ze podchodzac do cyklu nie dbam o podstowowe zasady bodybuildingu... Dokladnie tym samym treningiem super serii w zeszlym roku walczylem na cyklu kreatynowym i zrobilem 4,5 kg ladnego miesnia, a i dieta byla taka sama. Tak wiec nie biore pod uwage innyc negatywnych czynnikow jakie wplynely na to, ze owy cykl nie przyniosl rzadnych efektow, stad tez taki temat i podejzenie WY***KI tego towaru. Nie sadzilem, ze mozna miec taki gen... Takze temat nie jest taki bezsensu, bo ktos z identycznym genem,moze z niego cos wyniesc.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Oj Panowie ale macie rozkmine , nie mierzcie wszystkich jedna miara, sry ze to powiem,ale w WIEKSZOSCI (90%) tego dzialu mimo zarzywania koksu wygladaja gorzej niz te 18-19 latki z silowni. Wiec bez przesady, jak ktos ma troche oleju w glowie, jest czlowiekiem oczytanym to nie ma znaczenia czy ma 17 czy 25 czy 40 lat. (pomijam skutki uboczne),Dla przykladu moj pratner treningowy wiek 18 lat, zapodal cykl , trzymal mieche 15 kg na + z 75 na 90kg , po cyklu spadki 3 kg. Pas 76. No i czy ktos mi ****a powie ,ze nie umie brac bo ma 18 lat?


Co do Autora tematu, sprobuj saa w wersji oralnej, oraz inne estry testosterony. Badz troche kreatywny i sprawdz na co reagujesz ,a co na Ciebie nie dziala. Bo o to wlasnie w tej zabawie chodzi.



Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-04-22 15:59:01

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wszystko niewazne, ale powiedz mi - ile czasu trwal cykl kreatynowy i co to za kreatyna byla, na ktorej zrobiles 4,5kg miesa?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
Teść i source z tematu są ok, u mnie po wyleczeniu infekcji wszystko się rozbujało i jest świetnie Pzdr

ps. znajomi z kuźni mnie po nicku z sfd rozkminili i mnie podejrzewają o stosowanie saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Ownage: na cykl bedzie prop, ale zastanawiam sie nad dawkami... 150 mg e2d ? Jakie orala do tego proponujesz ? Chodzi o mase, wiec raczej meta, 150 sztuk ? Chudzina: olimp 1250 caps, cykl 7 tygodni, ogolnie poszlo na wadze 6 kg, z czego 1,5 to woda ktora odeszla po tygodniu, wedlug Ciebie duzo czy malo ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Sprobuj na propie 100 mg e2d i winie wersji oralnej.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arimidex, konwersja - pomóżcie

Następny temat

Cykl masowy dla brata...

WHEY premium