SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szynki,Frykasy w kuchni same ananasy

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29631 Napisanych postów 62996 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902816
Do takiej roboty jak twoja trzeba miec predyspozycje, ogromna cierpliwosci i opanowanie ale jak mowisz jak ktos sie sprawdzi to hajs moze sie zgadzac. no i najwazniejsze trzeba bajer cisnac dobrze byc milym uprzejmym elokwntnym i trzymac nerwy na wodzy nawet jak ktos miesza z blotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
mnie to po prostu wkurza, bo jak ma być dobrze jak tylko każdy patrzy żeby nic nie robić i zgarniać socjal

oczywiście nie mówię teraz o Tobie Mumin, ta gruba baba mnie tak oburzyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
miłość,wolność i naturyzm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29631 Napisanych postów 62996 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902816
taka forma socjalu tez nie denerwuje (i jestem tego ogromnym przeciwnikiem) i jego nagminne naduzywanie.kuron to co innego tego sie nie da naduzywac i nie daja jak leci. chcesz miec duzo dzieci to badz odpowiedzialny i na nie zarob.wiadomo ze sa sytuacje losowe gdzie taka pomoc jest potrzeba ale nie wylegarnie patologii gdzie zadne z rodzicow nigdy nigdzie nie pracowalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29631 Napisanych postów 62996 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902816
a wogole to wypyerdalac hieny!!! bo jeszcze ani zlotowki nie dostalem z tego kuronia a poprzednim razem jak bylem na kuroniu z 5 lat temu to po pierwszym zasilku robote znalazlem i tyle z zasilku ale chociaz przepisy troche znalem i kase z posredniaka jeszcze przez 3 miechy dostawalem za znalezienie sobie pracy. dodatek aktywizacyjny to sie nazywa jak by kogos to zaineresowalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
strasznie jestem głodny dzisiaj nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
patologi jest wszedzie pełno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ale jaki bajer? bo ja nie rozumiem

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
pewnie nie zasnę znowu tak mnie ssie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
wiem ze sa "firmy" ktore chodza wciskaja kity , wciskaja gowno potem klienci bulą, lataja po policjach sadach itp a firma i tak zarabia.. ale to takura nie to, przedstawiasz co masz o co chodzi, bierze to spoko, nie to dziekuje dobranoc, tyle rozmowy

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szybka sałatka z ziemniakami,kurczakiem i winegretem.

Następny temat

Karkowka pieczona z ziemniorkami i marchewką

WHEY premium