SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki i kalistanika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 285
siemanko :D trenuję kickboxing 2 razy w tygdodniu (poniedziałek i piątek),od przyszłego tygodnia ma dojść boks,również 2 razy (wtorek i czwartek) chciałem się dowiedzieć,czy mógłbym do tego trenować kalistenike w jakieś dni (najlepiej te co sztuki walki,poniewaz na weekendzie mnie zazwyczaj nie ma w domu) pozdro :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jak dasz radę, to czemu nie? Ja kalistenikę traktuje jako poranną gimnastykę, rozruch i robię codziennie. Fakt, że nie są tylko typowe pompki, przysiad i brzuszki, ale masa ćwiczeń na kręgosłup, czy aktualne kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 285
ja bym coś dipów,drążka robił,no i pompki :D z tym,że rano nie bardzo,bo szkoła ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Wstaniesz o 5 rano zamiast o 7:30 poćwiczysz i do szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 955
ja osobiście mam ok. 30 min takich ćwiczeń po każdym treningu i nie powinieneś mieć problemu żeby łączyć to z kb czy boksem fajny dodatek do sztuk walki moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 285
to git,postaram się z 3 razy w tygodniu coś z kalisteniki robić. Chodzi mi o siłę i rzeźbę,ale nie mogę ćwiczyć na siłce,więc kalistenika zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kalistenika jest dużo lepszą formą treningu pod kątem SW niż siłownia. Przynajmniej moim zdaniem.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
kwestia gustu.
Może od treningu typowo kulturystycznego była by lepsza, ale gdyby skupić się na cwiczeniach pod SW to już niekoniecznie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 285
siłownia odpada,ze względów zdrowotnych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 537
Manny robi 2500 pompek floyd w pierdlu robił 1000. Szpilka w wywiadzie gadał że pizgał 1000.
Kliczko też w sumie robi od h**a pompek ale on bardziej na pięśćiach za to Witali zwykłe.

- W sobotę "nasi królowie" nie chcieli palcem ruszyć, a Władimir robił setki pompek - mówi Skrzecz. - Po treningach z nim, kiedy walił w tarcze, które trzymałem, mówiłem: "Dla mnie herbaty nie róbcie, bo sobie łapy poparzę. Tak mi się trzęsą, że zaraz wyleję".

Pompki są zaj**i... tylko trzeba robić różne bo pompka pompce nieróna pzdr





Zmieniony przez - adas(*) w dniu 2015-09-27 22:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 285
i to mi pasuje bardziej od siłki :p i chcę być silniejszym i wyrobić sobie psyche i trochę mięcha nabrać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie Atletyczne Foremana(Analiza walk)

Następny temat

MMA czy Boks ?? Co lepsze do stójki ?

WHEY premium