SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupłe nadgarstki - porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 45 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 564
Trenuje od ponad roku, zależy mi bardzo na rozbudowaniu mięśni przedramienia, progresuje w/g mnie bardzo zadowalająco, mięsnie przedramienia głównie przez podnoszenie gryfu łamanego nachwytem, czuję wtedy najbardziej prace tych mięśni, ale mam pytanie o nadgarstek, bo zona mi dowaliła, ze wszystko ładnie ale nadgarstki to mam jak patyczki )
Moje pytanie czy tu cos da sie zrobić, czy juz po prostu natura mnie obdarzyła takim układem kości że sa blisko siebie i tym samym juz za bardzo w tym miejscu nie da się nic zrobić?

dodam ze przedramie w najgrubszym miejscu to 29 cm, wiem słabo ;) a nadgarstek nie ma nawet co mówić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeśli chodzi o stam staw w nadgarstku nic z tym nie zdziałasz zbytnio za wiele mięśni tam nie ma by to rozbudować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Tak jak Marcin napisał. Niestety nadgarstka nie pogrubisz, ale za to wizualnie cienki nadgarstek pogrubiać będzie przedramię

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33113 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Jak wyżej :) genetyka i zostaje jedynie praca nad przedramionami a cienki nadgarstek może wtedy nawet na plus wpłynąć bo przedramiona będą wydawać się większe jak uda sie je rozbudować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20863
Tak jak koledzy wyżej. Sam mam 30cm w przedramieniu, a ręce mam dosyć długie, także wizualnie super to wygląda. Trenowanie małych partii, jak łydki i przedramiona i praca nad detalami to największa frajda :)
Jak się patrzy na niektóre osoby, to jak przywalą w łąpy to ja Papaye wyglądają, także radzę też z tego skorzystać i uwzględnić przedramię w treningu siłowym, jeżeli wyrażnie odstają :)


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-07-21 11:26:54

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale nic nie da się zrobić w tym kierunku, aby zwiększyć grubość kości nadgarstka. Jest to uwarunkowane od naszego somatotypu budowy sylwetki. Typowy ektomorfik będzie miał bardzo szczupłe nadgarstki. Plus jest tego jest taki, że jak rozbudujesz resztę partii mięśniowych, szczególnie ramię, to poroporcja między nim a nadgarstkiem będzie na tyle duża, że biceps będzie się bardziej wyróżniał. Co innego w sytuacji osoby o grubym kośćcu. Osobiście również mam około 15-16 centymetrów w nadgarstku.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intensywność kosztem objętości

Następny temat

Plan treningowy - jak ułożyć?

WHEY premium