SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
Witam mam problem z nadgarstkami przy wiekszych ciezaraz zaczynaja mi siadac z czasem bedzie jeszcze gozej i dlatego trzeba cos z tym zrobic co byscie polecili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
mam taki sam problem ale gdzies przeczytałem ze to jest przez słaby uścisk...
więc ja cwicze ściskaczami i swobodny zwis na drążku tez pomaga...
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
"z czasem bedzie jeszcze gozej" dlaczego tak uważasz?

za mało konkretów podałeś! podaj ćwiczenia przy których bolą cię nadgarstki i czy używane wtedy ciężary to twoje maksy

ja odczuwam dyskomfort w nadgarstkach po przysiadach ze sztangą na karku ale szybko mija a przy rumuńskim martwym ciągu mam wrażenie czasami że sztanga wyrwie mi ręce heheh ale nie zamierzam zakładać żadnych pasków

masz za słaby ścisk, z czasem się wyrobi i koniecznie przyłóż się do poznania techniki wykonywanych ćwiczeń, złe wykonywanie może zabić twoje stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
mnie bolą nadgarstki tylko przy uginaniu ramoim ze sztngą... dlatego jakis czas temu zmniejszyłem ciężar i robie więcej powtórzeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37315
Jaką sztanga robisz uginanie ?? łamaną ?? jak tak to zmień na prostą, miałem ten sam problem. U mnie po 2 tygoniach ból minął, co nie znaczy, że u Ciebie też minie. Spróbować zawsze można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
dzieki za rade :P w następnym treningu spróbuje prostą... moze bedzie lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
Mi bola od wyciskania sztangi na lawce od 70kg+ wiem ze sa usztywniacze (opaski) na nadgarstki tylko jak one fachowo sie nazywaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
M4niekk zła technika prawdopodobnie

Jaraw to samo, opaski to żadne rozwiązanie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3803
lol, prosta cie jeszcze bardziej beda bolec, lamana jest wlasnie po to, aby odciazyc nadgarstki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4574
nmn,

niekoniecznie

ja ćwicząc łamaną sztangą mam również ból w nadgarstkach przy dużym ciężarze przy prostej -> nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Bardzo Prosze o pomoc

Wiecej