SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sytuacja z wczoraj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1486
Witam chciałem się z Wami podzielić uwagami nt. sytuacji która mnie wczoraj spotkała i spytać o wasze opinię na ten temat tzw. co wy byście zrobili w takiej sytuacji. No więc wczoraj wracałem ze spotkania z kumplami, z którymi omawialiśmy szczegóły co do imprezy sylwestrowej i gdy szliśmy we 4 <było nas więcej ale po wyjściu z knajpy się rozeszliśmy> na przystanek nagle za nami jakiś kolo zawołał do nas. Pytam się kumpli czy go znają a oni, że nie. Więc olewka i idziemy dalej. Chwilę później on nas wyprzedza i skręca w ulicę co żadnych lamp nie było a już wieczór był także ciemno było i mówi "chodźcie pogadamy". To my dalej olewka i idziemy na przystanek. Chwilę później się odwracam a on dalej za nami. Wiem powiecie że nas 4 było, ale wśród tych 4 to jeden koleś co ma chorobę genetyczną coś z mięśniami, i jeden co na siłce był z 2 razy w życiu o treningach walki nie wspominając. A koleś z kilka lat starszy od nas, wysoki i że tak powiem "masa była po jego stronie" ;) Podchodzimy na przystanek a on stanął między mną a kumplem i do mnie- "
pogadamy?" - "nie mamy o czym...*******laj"...on stanął przede mną i mówi "a w ryj kiedyś dostałeś?". Stał z 10 cm ode mnie on ręce w kieszeni ja też, stymże ja miałem w niej gaz pieprzowy i go nim potraktowałem, bo uznałem, że zaraz mogę dostać w zęby albo nożem nigdy nie wiadomo. Chwilę uciekał ja biegłem za nim odrócił się dostał jeszcze raz gazem i s******lił. I tutaj pytanie- czy w takiej sytuacji lalibyście się? Biorac po uwagę, że na przystanku bylo kilka osób, a w dodatku wyszłoby że to wy zaczęliście <tak możnaby pomyśleć>. Przez chwilę myślałem, żeby mu strzelić ale w sumie po co ryzykować skoro można zminimalizować ryzyko? Z resztą cieszę, się że go nie próbowałem nap*****lać bo chwilę później tą ulicą przejeżdżała policja na sygnale. Dobra, ale piszcie co uważacie wszelkie opinie będę mile widziane.

Jeśli przestępcy mogą się zorganizować to czemu porządni obywatele nie mogliby się zjednoczyć w działaniu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Dodam jeszcze że jeśli chłopak w sądzie, powiedział by tą wersję którą umieścił tutaj na forum, mógłby dostać nawet rok więzienia i grzywne.

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
może on chcial po prostu pogadać


i to Ty pierwszy wyskoczyłeś z wyp*****laj



nei wiem co innego napisać dziwna akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1486
Dziwna to prawda, ale możliwe też, że mógł np. mieć nóz i chcieć nas skroić. W każdym razie już się nie dowiemy, ale myślę, że nikt z nas nie będzie żałował. Z resztą kumpel później też mówi do mnie-"Ty a może on przyjaciół szukał czy co?" i pialiśmy z tej całej sytuacji...

Jeśli przestępcy mogą się zorganizować to czemu porządni obywatele nie mogliby się zjednoczyć w działaniu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Jak dla mnie zareagowałeś trochę zbyt nerwowo :o
nie wiem jakbym się sam zachował, ale raczej bym poczekał aż sytuacja się troche rozwinie
może chciał urządzić wspólny wypad na browar?

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
O ****a kolesia zona zostawila , chcial pogadac , browaru sie napic z kims i gazem po oczach dostal w nagrode :D:D:D. Moze jakas dzezine chcial zebyscie mu zalatwili na biegu czy cos. Raczej 4 na raz nie kroilby , moim zdaniem chcial pogadac , albo papierosa chcial czy cos zebyscie mu zalatwili. No a co do samego systemu walki to czemu nie gaz , na wojnie jak w milosci wszystkie chwyty dozwolone. Dobrze poskutkowalo i to sie liczy. A czy slusznie to juz inna sprawa :D.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1302
hmm szczerze mówiac nie zrobiłes zle....ale tez nie bede mówił ze dobrze;] po prostu cholera wie kto to był...ludzie są róznie w dzisiejszych czasach a zajobów nie brakuje, wątpie żeby szukał kogoś aby mu sie wyżalić, moim zdaniem prawdopodobniejsza opcja ze uznał was za leszczy(bez obrazy) i chciał pokazac ze jest kozak - sam mówiłes ze starszy i wiekszy, jak jeszcze cymbał to pewnie skonczyłoby się hasłem typu " A masz kolego komórke..." albo "wez daj 5 zetów"

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
zachowałes się bardzo dobrze!
Po jego pytaniu czy dostałeś w ryj wiadomo było że chciał przykozaczyć kutafon.
Nie mieliście masy ani umiejetności to potraktowaliście to ścierwo gazem i dobrze. Ja bym musiał czekac aż mnie zaatakuje, a później lać go po ryju, a tak załatwliście go w elegancki sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
To wlasnie najgorszy moment w walce , czekac na atak , a moze zaatakowac ? W tym miejscu najczesciej jest pies pogrzebany. Prawdopodobnie jesli gosc mial zle zamiary i bys czekal to nie moglbys uzyc tego gazu. Najtrudniejsza sprawa jest wyczuc kogos intencje , ciezko wyczuc moment kiedy zaatakowac.Czekanie na atak to tez kiepski pomysl bo jest duza szansa ze sie go nie przetrzyma.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Moim zdaniem bez sensu. Dziwisz się, że Ci "przykozaczył"? Zrobilbym tak samo on z grzecznosci a ty "spier.dalaj". Co z tego, że duży, że łapy miał jak ty uda jesli chcial np. tylko papierosa. Mozesz za***.iscie sie pomylić na ludziach - zwlaszcza gdy dostaniesz od 12-letniego szczypiora z noża w plecy. Wiecej kultury na ulicy chlopaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
berre: ja musze czekac, bo inaczej moga mnie później świadkowie podać, że pierwszy zaatakowałem. A jak chłopak gazem pacjenta potraktował, to nie ma uszczerbku na zdrowiu.

dobrze chłopak zrobił, tamten czepiał się ich od kilkunastu minut i nie chcieli jego towarzystwa więc naturalne, że mu kazali speirdalać, a on od razu chciał ich za to lac, więc dostał gazem. bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
no ok. na pytanie:

-pogadamy?
wystarczy odpowiedziec "o czym?"? Wiesz wszystko o intencjach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrzucajcie filmiki o kyokushin.

Następny temat

mała ciekawostka...

WHEY premium