SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wczoraj w nocy wymyśliłem coś takiego !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2272
Nie wiem czy to coś da więc pytam się was :d Wczoraj wieczorem myślałem nad swoją dietą i tak przyszło mi do głowy co by było jak by zjadał 1k ryżu codziennie (100g = 350kcal , czyli 1kg = około 3500 kcal). Do ryżu dodać kurczaka albo jakieś mięsko, polać oliwą po 5g albo mnie i zjadać. Szła by masa do góry :d
haha jestem bardzo ciekawy :D

Można też zamiast ryżu na śniadanie dać 100g płatków owsianych jak dobrze pamiętam mają taką samą ilość kcal jak 100g ryżu :d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1052 Napisanych postów 21931 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336927
ryz + kurczak + oliwa ..?? i to caly jadlospis..??
gratuluje twórczego myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2272
poczytaj uważnie nie mówię, że to moja dieta tylko pytam się czy przy takim odżywianiu masa poszła by do góry :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47389 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
No metr w bebzonie mógłby pęknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1052 Napisanych postów 21931 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336927
czytam uwaznie, skoro o to pytasz to znaczy ze bierzesz to pod uwage wiec potwierdzam co napisałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3830 Napisanych postów 63342 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680434
Jak przychodza Ci do glowy takie pomysli to najlepiej przestan kombinowac i dostosuj sie do ogolnie pryzjetych standardow

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktail

Następny temat

Zapotrzebowanie kalorii

WPC zestaw