SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

System "Heavy Duty"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630
Witam. Co sądzicie o tym systemie? Ćwiczył ktoś już nim? Warto przetestować?

Rzeźbie sobie mięśnie, by ich nie przebito nożem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
powodzenia... to jest dla zaawansowanych trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Ja bym wręcz dodał, że to jest trening, któremu natural na dłuższą metę nie jest w stanie sprostać. Szkoda zdrowia - ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz na własnej skórze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21968
Nightingal - aż tak? dlaczego? koncepcja wydaje się interesująca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Oczywiście. Ale po pierwsze musisz mieć co najmniej jednego a do niektórych ćwiczeń ze 3 kumatych asekurantów - to raz. Po drugie taki schemat treningowy sprawia, że balansujesz na granicy własnego zdrowia - ostatnie powtórzenia ciężko wykonać poprawnie technicznie. Uda się raz, drugi... dziesiąty - a za piętnastym coś walnie.

Już tu kiedyś był temat o tym systemie treningowym. Nie chce mi się drugi raz pisać tego samego. Poszukaj - na pewno to było w tym dziale w ubiegłym roku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
co prawda nie jestem slowikiem ale pozwole sobie napisać. poniewaz ten trening jest mega forsowny i zwykły zjadacz chleba predzej sie nim przetrenuje niz odniesie korzysc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21968
Chyba mamy różne definicje przeciętnego zjadacza chleba!

Ok, permanentna progresja ciężaru siłą rzeczy ograniczy rozsądny czas stosowania tego treningu, ale wstępne zmęczenie + wolne wykonywanie ćwiczeń, zwłaszcza negatywów ograniczy wielkość tych ciężarów, do tego ilość serii relatywnie niska. Ja tu nie widzę przeciwskazań dla naturalnych zaawansowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Pisałem Ci - próbuj. Ja tak zrobiłem i nigdy więcej nie planuję tym systemem ćwiczyć. Ale najlepiej się o czymś przekonać osobiście.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21968
Jasne, ja tylko teoretyzuję, masz rację.

Może spróbuję, na razie testuję 8x8, polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, spróbować można i z takim małym wskazaniem na <>warto<

można też jakieś elementy próbować niejako wyłuskać i zaadoptować do jakiegoś swego własnego modelu treningu. bo w stu procentach oryginanalny heavy duty może- a raczej będzie- zbyt forsowny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o pomoc z treningiem na mase

Następny temat

właściwy plan treningowy na mase

Wiecej