SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syli DT/foto: 24,41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Brzuszki bez obciążenia, prawdę powiedziawszy przez myśl mi nie przeszło dodawać obciążenie Jak robię to już po 5 powtórzeniach mam drgania mięśni i do tych 25 nie łatwo mi dociągnąć. Jedynie jak robię skośne nie jest tak źle.

Tak ćwiarteczka już za nami pomiary będę robić w sobotę o ile @ się nie zatrzyma bo na razie jakoś tak powoli wychodzi z ukrycia.


Zmieniony przez - syli w dniu 2012-10-31 12:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Dopiero w połowie dnia skumałam, że moje opisy w tabelce z obciążeniem do treningów wprowadzają w błąd W jutrzejszej rozpisce zrobię poprawki. Jutro zabieram się za pieczenie mojego pierwszego chleba jest szansa że w piątek będzie co jeść

Miska na czwartek:
Warzywa: Pomidory, papryka, brokuły, sałata, ogórki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Taaa nadzieja umiera ostatnia
Edit: na chleb

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-11-01 02:21:50

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Czwartek

Co za dzień. Trening trwał 2h i to bez areo Zamiast areo miałam ciśnienie podnoszone przez telefony od szefowej, wszystkie 3 w ciągu treningu, masakra jakaś. Jak by tego było mało zaczęły dziać mi się cuda z chlebem, ale co tam nie poddawałam się i walczyłam do końca. W końcu coś tam upiekłam chleb podobnego, zjeść się da bo nie jest surowy i zakalca nie ma, ale bardziej to placek niż chleb. Mika wykrakałaś!

Rozpiska z treningu



Piątek

Miska bardzo monotonna tylko chleb i łosoś ale to jedyne co było w lodówce, nawet jajka się skończyły Jutro zakupy, koniecznie!







Zmieniony przez - syli w dniu 2012-11-03 02:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Sobota

Pomierzyłam się dziś (3 dni po @) i spadło do poziomu z przed @ ale nic poza tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Sobota

Pomierzyłam się dziś (3 dni po @) i spadło do poziomu z przed @ ale nic poza tym Po czterech tygodniach widzę lekką poprawę w jędrności ciała i wyglądzie twarz, co bardzo mnie cieszy



Trening wykonany. Dziś siły mnie opuściły (chyba wyczerpały sie po myciu okien ) Było 15 min areo i koniec bo mnie zemdliło - w dosłownym znaczeniu.





Zmieniony przez - syli w dniu 2012-11-04 05:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Absolutnie nie chciałam krakać Tego dnia chleb mi nie wyszedł
Mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie

Wyciskanie płasko robisz z mniejszym ciężarem niż francuskie to chyba gdzieś się opyerdalasz

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Mika w takim razie wybaczam Chelb jest całkiem dobry tylko nie wyrośnięty, mama mi powiedziała, że to wszystko wina@

Co do tego wyciskania płasko to nie wydaje mi się, że się opyerdalam. Myślę, że może z tym francuskim coś nie tak. Na następnym treningu popatrzę w lustro czy dobrze to wygląda. Dzięki za zwrócenie uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11472
Weekend

Miski nie wklejone, bo jakieś cuda mi się działy z profilem ogólnie na moje oko wszytko pięknie i czysto. Wkradła mi się mała lampka wina wytrawnego ale gdzieś tu widziałam, że w 'rozsądnych ilościach nie wilczamy'


Poniedziałek

Warzywa: sałata, pomidory, cebula, ogórki
Suplementy: Omega 3





Zmieniony przez - syli w dniu 2012-11-06 04:35:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, problem z brzuchem.

Następny temat

(P)mika / DT

WHEY premium