SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplemety , melko a kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 615
Witam! Chcialbym sie dowiedziec czy to dobre polaczenie na cykl, mianowicie przymierzam sie do zakupu 2x
CREA SHOT 1OOOG ACTIVLAB + XTREME NAPALM WITH VITARGO 1000g + MASS XXL TREC 2kg + 2x OLIMP PRO LONG PROTEIN 700g .

Moje drugie pytanie: Czy sa jakies przeciwskazania przyjmowania kreatyny a piciem mleka ? słyszałem wiele opini i nie byly dosc precyzyjne . Sytuacja jest taka ze rano bede przyjmowal CREA SHOTA a 30 minut pozniej zjem owsianke z mlekiem. Czy aby przerwa jest wystarczajaca? Jesli nie to jakie sa skutki? gorsze wchlanianie kreatyny ? biegunka? Słyszalem ze najbardziej mono gryzie sie z mlekeim jak nie zachowa sie odpowiedniego odstepu czasu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Witaj. Co do drugiego pytania. To ja brałem kreatynę mono+jabłczan chwilę później białko, więc raczej żadnej biegunki nie miałem. a brałem zraz po treningu. Nie lepiej kupić Carbo zamiast Vitargo Ceną sie różni troche.

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 615
Vitargo jest juz w Napalmie w niewielkich ilosciach. Carbo to mass xxl te 2 kg ktore kupie na cykl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie lepiej kupić sam monohydrat a resztę ewentualnie dołożyć na dietę,jeżeli nie jest dopięta? Takie same efekty a zdrowiej i taniej

Co do pytania 2

Bzdura.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
pamietam kiedys na jakies kreatynie było napisane , zeby było 30min przerwy pomiedzy przyjeciem kreatyny a odżywką białkową ale to było dawno , i nie prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 615
ronie220 na mono juz jechalem, dieta moze nie jest idealana ( rzadko kto taka ma) nie jestem zawodowcem ale staralem sie ulozyc ją jak najlepiej i rygorystycznie trzymac. Serio uwazasz ze stack to głupi pomysl? Co do pytania 2, bzdurą jak mowisz ono nie moze byc poniewaz jest cos z polaczeniem mleka i kreatyny co daje skutek nieporzadany , slaszalem to na wielu forach oraz od znajomych , staram sie tylko dowiedziec jaki odstep brania kreatyny a spozywania mleka bedzie odpowiedni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Po co tak kombinować? Kup zwykłe mono+coś przedtreningowego i resztę dołóż do diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liczba Posiłków

Następny temat

Kcal-zapotrzebowanie dzienne :)

WHEY premium