SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@ KREATYNA @@@@

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147
Witam mam 15 lat razem z bratem rozkręcamy siłownie domową ławeczka sztanchelki itp do własnego użytku , no i chcemy kupić kreaty lecz nie znamy skutków ubocznych itp. Proszę was o to a byście mi polecili jakąś lub podpowiedzieli czy ją brać a i dodam że jestem sportowce i badania mam robione co pół roku no i czy będzie coś w krwi . Opiszcie z własnego doświadczenia czy ją brać czy nie , jakie są skutki uboczne , ile razy ją brać i kiedy . Z góry dziękuje :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 541
nie potrzebna jest wam kreatyna. Pooozniej... Narazie poczytaj cos o FBW. Kratyna nie ma za duzo skutokw ubocznych jesli wogole ma. Na nerki siada i trzeba duzo pic. Ledwo zaczynasz i juz suple. Poczytaj o diecie, treningu a nie lap sie za kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 11719 Napisanych postów 120329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397449
A jaki sport uprawiasz?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8235 Napisanych postów 150067 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3095 Napisanych postów 42394 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356028
dokladnie jak koledzy wyzej radza , nie mysl o zadnych suplach , zacznij trenowac a efekty beda bez zbednych dodatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147
Ale no ta dieta kur... męczę się już 2 dni .. nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3095 Napisanych postów 42394 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356028
a co ma wspolnego dieta z kreatyna ?? nic poprostu kretyna na takim etapie nie jest ci potrzebna

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-07-05 16:08:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiem ale napisałeś ćwicz a efekty same przyjdą ćwiczę ale diety nie mogę zorganizować szukam jakiś pomocy po necie nic :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
bo gotowca nie znajdziesz na forum jest duzoo diecie , nawet w podwieszonych w tym dziale

http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

zajrzyj do dzienników jeden uzytkownik nawet prezentuje diete zakupiona na potreningu.pl

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-07-05 16:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja tam gotowca nie szukam tylko pomocy bo jak układam to raz za dużo raz za mało masakra :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 2113 Napisanych postów 49806 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492132
to ułóż tak jak potrafisz , wrzuc w szablon potreningu i wklej tu do oceny to poprawimy

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan trenignu

Następny temat

Dieta Proszę o pomoc i wyrozumiałość ;]

NutLove