SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy po przerwie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga / wzrost

175

Staż treningowy

ponad rok z przerwami

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

monohydrat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Witam, wracam po przerwie wakacyjnej do cwiczen, przez wrzesień chodziłem na siłownie aby przygotować się do powaznych treningow ze zbilansowana dietą. Chciałbym się spytać, czy polecacie jabłczan treca? bo chciałbym spróbować tego produktu, i myśle że akurat teraz jest dobry czas aby go kupic. A może polecicie jakieś inne suplementy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
mono już brałem chyba 4 cykle miałem w przeszłości, już zakupiłem cm3 i gainera sfd, no i rzeczywiscie reszte kasy wydam w masarni ;p
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
jabłczan jak każdy inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Ok tylko pytanie, czy warto bawic się z jabłczanem, czy kolejny cykl monohydratu? Czytałem czym się różnią, no i teoretycznie wiem:) Bo chyba po miesiącu treningów(po przerwie wakacyjnej)bez specjalnej diety nie ma co się brac za jakies mocniejsze rzeczy typu stacki?

Chciałbym się jeszcze spytać o boostery treca? czy czasami można nimi posiłek zastąpic czy lepiej sobie to darowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
jak nie możesz zjeść normalnego posiłku to możesz zapodać boostera przecież lepiej zjeść batona niż nic nie zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przeczytaj art o powrocie do formy w moim podpisie, przyda się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
A jaki jabłczan moglibyście polecić? Nie ukrywam że też zależy mi na niskiej cenie..
Z tego co czytam, to dawkowanie jest 3-4 x dziennie po 4 kapsułki.Czyli puszka 360 caps starcza jedynie na miesiąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Trec CM3 polecam

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
LeśnyDzban
A jaki jabłczan moglibyście polecić? Nie ukrywam że też zależy mi na niskiej cenie..
Z tego co czytam, to dawkowanie jest 3-4 x dziennie po 4 kapsułki.Czyli puszka 360 caps starcza jedynie na miesiąc?


10g w dt/ 5g w dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17293
CM3 jest dobre, nie wiem tylko dlaczego producent pisze o takim odjechanym dawkowaniu. Jw. 10g DT / 5g DNT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
dzieki za pomoc!! ps, czy warto ta krete połączyć np z hmb treca? bo widze za 42 zl sa puchy 180 caps, ale o hmb nie mam praktycznego pojęcia, tyle co czytałem o tym produkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hmb nie warto dawać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wziasc

Następny temat

VITALMAX_AMINO_BCAA_1000_MEGA_CAPSULES dawkowanie

WHEY premium