SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66
Witam mam 18 lat od 2 miesięcy trenuję na siłce i chciałbym się spytać czy mógłbym brać w te same dni : Białko, Kreatynę (i jaka lepsza monohydrant czy jabłczan ??) i Beta alaninę ) Jeśli tak to kiedy co brać ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skelque
w ogóle nie pomyślałam o plaży, jestem jakaś skręcona, ale oczami wyobraźni zobaczyłam siebie bez koszulki na środku Marszałkowskiej w Warszawie


na pasku w tvn byłoby info o tym w trwam pewnie też że jakieś szatany wstąpiły czy dzisiejsza młodzież to bezwstydnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Zacznij od diety, suple narazie zostaw, dopiero zaczynasz. Bialkiem uzupelniasz niedobory w diecie, na kreatyne za wczesnie, Wrzuc jakies witaminy na poczatek, porzadna micha i zelastwo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
j.w suple dopiero po ogarnieciu dobrej diety i treningu oraz po pierwszych efektach.. suple nie rozwiazuja braków w diecie i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66
ok rozumiem dieta na pierwszym miejscu a tak na przyszłość można tak brać czy lepiej nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zadajesz pytanie w ten sposób że widać że olałeś i będziesz brał teraz Twoja sprawa jak to mówią 'lepiej uczyć się na cudzych błędach niż swoich' a tu masz rady bardziej doświadczonych kolegów, weźmiesz zrobisz lekki efekt później nie bo podstaw brakuje itp. minie rok zobaczysz że efekty słabe i się ogarniesz z tym co jest ważne albo formy nie będzie

tak można, osobiście preferuje jabłczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
zabraniam Ci brać Szymon

a tak na poważnie, wydaje mi się, że białko możesz wstawić do diety, ale tylko aby uzupełnić ewentualne braki z pożywienia - podkreślam UZUPEŁNIĆ, powinieneś czerpać ten makroskładnik głównie z pożywienia, a żeby wiedzieć czy jest Ci to potrzebne musisz mieć jakąś konkretną rozpiske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66
No faktycznie tak jest napisane ale na prawdę rozumiem i skorzystam z waszych rad. Nawet lepiej jak dla mnie bo za dużo kasy w tej chwili nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
on nawet przecież nie wie ile ma a co dopiero żeby uzupełnić , ponadto zobaczy Pudziana czy kogoś na puszce i uwierzy że to musi być lepsze niż kotlet mamy , niestety dość klasyczne głupie myślenie u początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Od samego prochu i kapsow nie urosniesz. Pomijajac kolege, polowa postow to 16-18 lat i kreatyna. Wyszukiwarka nie gryzie a tego typu tematy sa podwieszone. Przejdzie lato przejda glupie pomysly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na lato i tak już formy nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Ale przyszedl okres zdejmowania koszulek wiec mlodziez zaczyna pakowac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek

Następny temat

START Z SIŁOWNIĄ. bf? redu

WHEY premium