SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja do oceny - ew. poprawki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
Witam, przyszły mi wszystkie odżywki i teraz pytanie, czy mogą być tak ułożone, czy coś z czymś się nie "gryzie" i czy można brać np nitrobolon 2 powder i EAA jedno po drugim?


DT
-witaminki po sniadaniu ( vita-min olimpu)
-EAA przed treningiem 30 minut (10g) i po treningu (10g) (10 gram - 250 ml) ( activlab eaa xtra 500g)
-20g nitro przed treningiem 25-30min ( na 20 gram przypada 250ml) (nitrobolon 2 powder)
-5g kreatyny po treningu ( wsypać do buzi i popić wodą ok. 200 ml) (activlab creatine powder)
-białko rano, po treningu i przed snem (z 300 ml mleka) ( provit )

DNT
-Nitrobolon 30 minut przed posiłkiem (10g - 200ml) (nitrobolon 2 powder)
-EAA 30 minut przed posiłkiem (10 gram - 250 ml) ( activlab eaa xtra 500g)
-witaminki do sniadania (vita-min olimpu)
-5g kreatyny rano przed śniadaniem (10minut) ( wsypać do buzi i popić wodą ok. 200 ml) (activlab creatine powder)
-białko rano, po południu po obiedzie i przed snem (z 300 ml mleka) (provit)


Dodam, że na nitrobolonie jest napisane, aby nie łączyc preparatu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko, minimalny odstęp czasu to 30 minut. A z tego co mi wiadomo to EAA to aminokwasy białek, czy to nie przeszkadza?

Zmieniony przez - Blasterm92 w dniu 2012-03-28 15:38:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
czytałem tu na forum jak jakis chłopak tez miał zawroty itp, ale po 3-4 dniach mu przeszło. Zobaczymy jak będzie u mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
jest ok, tylko, ze poza proszkami jadasz cos jeszcze?
3 razy dziennie bialko z prochu i aminy to wujdzie ci z 80g balka.


w DNT daj tylko mono i amin nie dawaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
oczywiście ze jem, mam ułożoną dietę i staram się jej trzymać, tylko ciekawi mnie czemu nie można brać nitrobolonu z białkiem w obrębie 30 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
smialo mozesz laczyc jak pisalem
nawet w jednym szejku,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
Ok, dzięki. A jeszcze jedno takie pytanko. Skoro ten nitrobolon rozszerza naczynia krwionośnie i poprawia krążenie itp, czy po rozszerzeniu tych naczyń nic mi się nie stanie? jakiś wylew lub coś innego np z sercem?. Wiem, że zadaje głupie pytania, ale zdrowie przede wszystkim. Dodam, że jestem zdrowy i na nic nie choruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
nic sie nie stanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
provit to kiepskie bialko- trzeba bylo kupic jakies wpc- chocby sfd;owskie. i nie patrz ile zalecają brac, tylko uzupelniaj nim diete

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
Ok, dzięki wielkie, jednak przez pierwsze parę dni będę stosował jedynie 10g nitrobolonu aby sprawdzić czy z organizmem wszystko ok, później zwiększę dawki. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
10g nitro będzie kiepsko odczuwalne
wal odrazu 30g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2190
mam lekkie zawroty i bóle głowy po tym nitro albo się za bardzo przejąłem, zobaczymy za pare dni :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FA Xtreme Anticatabolix mozna mieszac z bialkiem?

Następny temat

Suple na Mase!!

WHEY premium