SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja antyoksydacyjna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
czytalem ten tekst dosyc ciekawy, ale zeby kreatynina działała silnie antyoksydacyjnie musi posiadac odpowiednią ilosc kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jasne!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
a moze ktoś mam jakies propozycje jaka kretka bylaby najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja preferuję jabłczan - TCM.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja raczej tez
jablczan jak narazie dla mnie sporo lepszy od ka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja polecam mono. dla mnie pierwsza liga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
TCM ma jedną, podstawową zaletę... Jabłczan (kwas jabłkowy) działa tak samo, jak kreatyna. Kreatyna dostarcza grup fosforanowych do pracy włókien mięśniowych i syntezy białek jako fosfokreatyna, jabłczan robi to samo jako fosfoenolopirogronian.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
zaczynam od dzisiaj, rano 6 x anabolic amino 5500, po sniadaniu multiple sport + 1 miarka isolate białka + lecytyna z apteki nawet tanio wyszła, przed treningiem 1 caps TSE, po treningu porcja CP + anabolic amino, przed snem ostrowia + lecytyna, i jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Sławek, co myślisz o siarczanie agmatyny?
Sub. pojawiła sie juz jakis czas temu w USA, w produkcie MAN m.in.
Czytałem o nim i uwaza sie go za najbardziej antyoksydacyjną sub. jaka jest..

P.S i tak chyba wole zjeśc Jabłko niż R-ALA czy inne ..

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kleju - OK.

Szoho - agmatyna jest produktem dekarboksylacji argininy. Jest więc guanidyną, a guanidyny są silnymi antyoksydantami, o czym pisałem w tym artykule z SdW. Ale chyba ciekawsze jest jej działanie lipolityczne - spalające tłuszcz zapasowy. Prawdopodobnie arginina działa redukcyjnie na tłuszcz, głównie poprzez przemianę do agmatyny. Planuję artykuł o agmatynie na kwietniowy numer SdW.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak mam brac kreatyne????

Następny temat

Szybka odpowiedź

forma lato