SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Mi też się wydaje, że wszystko jest widoczne. Niestety nie mam możliwości się podciągać przodem. Za ciasno jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko z tego co Masti pisze w wątku głównym czarno to widzę,a może tak Jego przegłosujemy aby nie miał nic do "gadania" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Nie wiem. Na razie mam kupę wątpliwości co do tego jak wykonywać i nagrywać ćwiczenia tak żeby było dobrze, a tu już koniec konkursu. Zobaczymy.

Zmieniony przez - Wouej w dniu 2015-01-29 21:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Zamieszczam ostateczny wpis, żeby wszystko było w jednym miejscu.

1. Zadanie pomiarowe-wzrost waga,bmi,obwód w pasie na wysokości pempka ,na max wdechu i wciagnięciu brzucha-pomiary dokumentujemy zdjęciami

WZROST - 185 cm

WAGA - 83 kg

OBWÓD W PASIE - 73 cm

BMI = 83/(1,85 x 1,85) = 24 - wartość prawidłowa (waga optymalna)












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
2..Ćwiczenia sprawdzające

A) unoszenie ugiętych nóg w zwisie na drążku-czas 90 sekund




B) podciąganie na drążku nachwytem na maksymalną ilość powtórzeń




C) pompki na ziemi na max ilość powtórzeń


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
3. Typ budowy fizycznej-uzasadnienie + zdjęcie sylwetki tyłem w pozie ocena sylwetki tyłem (zdjęcie zamieszczone w odpowiednim temacie)

Typ mieszany MEZO-EKTO.
Cechy EKTO:
-bardzo szybki metabolizm (gdyby nie to, że pochłaniam ogromne ilości jedzenia, budowanie jakiejkolwiek masy mięśniowej byłoby niemożliwe, choć teraz widać, że trochę mięśni na mnie siedzi to zbudowanie ich było procesem naprawdę długim i ciężkim, rasowy mezo taką sylwetkę osiąga w 2-3 lata, mi to zajęło 3x dłużej)
-zazwyczaj niski poziom tłuszczu, nawet na masówce
-zbijanie wagi i redukcja to pryszcz, znikam w oczach nawet na małym deficycie
-jestem drobnej kości
-mam długie kończyny

Cechy MEZO:
Opis zawrę w jednym zdaniu. Cechy opisane w podpunkcie o ektomorfiku nie są tak bardzo skrajne, żeby można je było zaklasyfikować jednoznacznie do tej budowy ciała, więc myślę, że jestem hybrydą umieszczoną między obiema typami budowy fizycznej. Zresztą sami zobaczcie na zdjęciu z obecnej formy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
To chyba wszystko. Z niecierpliwością czekam na werdykt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30393 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728804
Podciąganie na drążku masz wyłączone-nie moge obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
To jest to samo podciąganie co było wcześniej wrzucone, może spróbuj poprzedni film obejrzeć, bo z tego co pamiętam to tamten widziałeś.

Tu jeszcze raz link wrzucam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rytuał Przejścia by nieraz

Następny temat

Styczeń -Konkurs Sportowa Sylwetka -Fanslaska

WHEY premium