SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk - droga do 45 cm w ramieniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Boczek i masło na tak, wafle ryżowe na nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Jak tak lubisz Colę, to może zainwestuj w Cole zero/ Pepsi Max na bazie słodzików i masz 0kcal, możesz pić do woli.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Tak, ale nie jest tak kolorowo jak to pokazują w reklamach. Spożywając więcej niż 450 ml napojów słodzonych aspartamem dziennie powoduje zachwianie wydzielania insuliny. To z kolei zazwyczaj skutkuje większym odkładaniem tkanki tłuszczowej niż jakbyś pił wodę czy herbatę na przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie no luz, pij litr coli dziennie. Na zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Strong, ale skoro wcześniej piłeś codziennie coca-cole to nie staraj sie z dnia na dzień od tak przestać pić, bo Ci sie to nie uda.
Staraj sie robić to stopniowo, aż w końcu nie bedzie Ci ona potrzebna w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Strong, serio i bez polewki - colę zastąp wodą gazowaną bezsmakową. Bez cukru a dalej bąbelki - mi pomogło odstawić

Wafle ryżowe niet, bo przy prażeniu ryż staje się toksyczny

I powodzenia życzę

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dzięki Mayka. Może faktycznie jest to pomysł, bo piję wodę niegazowaną.
A z tym ryżem to nie wiedziałem.

Poczęstowałbym sogiem, ale nie mogę już w tym dziale.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-04 01:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Tez bede zagladal. Tak jak arnold69 pisal, pij napoje ''zero'' zawsze to jakas lepsza alternatywa dla pustych kalori i cukrow prostych ze zwyklej coli.
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Napoje "zero" i "light" to syf cholerny, bo organizm ludzki nie wie co to słodziki, więc traktuje to też jako toksyny. Plus badania wykazały że apetyt po napojach słodzonych słodzikami rośnie, bo organizm czuje się oszukany że miał dostać cukier (smak) a nie dostał - i chce kompensacji. Plus często efekt psychologiczny - wypiłam colę zero to mogę więcej zjeść

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split 4x tyg - ocena/poprawa

Następny temat

Nowy trening po 3miesiącach

WHEY premium