SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Werdum-Overeem -wyniki i dyskusje

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29208

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jako psychofan Aliego, jestem troche zawiedziony. Ali przybral taktykę stójki z K-1, zero ataku, caly czas sie chowal za gardą czekając na sprzedanie cepa, niestety, w MMA rękawice są małe i taka garda przepuszcza ciosy. Z Werdumem co prawda mogl sobie na to pozwolic, bo te uderzenia były słabe, ale z takim JDS np. mogłoby sie skonczyc nokautem. Ali ewidentnie bał się wdać w taka wymianę jak np. z Duffym, ze względu na możliwosc obalenia i parter Werduma. Jest to zrozumiałe, jednak chociaz w samych koncowkach kazdej z rund mogl bardziej zaryzykować i zapyerdolic jakas mordercza serię, ewentualnie pokusić się o g'n'p, zeby bardziej zaznaczyć swoja przewagę. Czasem miał go odsłoniętego, a i tak nie atakował. Kondycyjnie tez nie najlepiej.

Werdum to juz w ogole chvja pokazal, co prawda w stojce coś tam trafial, ale jak wyzej napisalem, zero siły ciosu, nie potrafil w zaden sposob obalić Aliego, jedynie w klinczu sie na nim wieszal i kładł na glebę z nim na sobie, przez co tylko oddawał pkty Aliemu, za zajecie pozycji dominującej. Na glebie tez nie potrafil nic z nim zrobić (nie liczac heel hooka (?) na koniec).

Decyzja prawidłowa, bo jak juz napisalem, po pierwsze Werdum sam pkty oddawał, po drugie Ali obalał i unikał obaleń, a jesli chodzi o Werduma to zaden z jego depserackich atakow na nic mu się zdał.

Mam nadzieje, ze w walce z Big Footem Overeem nie bedzie sie już bał parteru i bedize wchodził w ostre wymiany, ogólnie pokaze sie z lepszej strony. Zamiast chować się za gardą powinien popracować nad pracą nóg i unikać ciosów, tak jak to robi JDS. Silva ma potęzny g'n'p i na to Ali będzie musiał uważać.

Barnett dał radę, zgodnie z przewidywaniami wiekszosci, Rogers w ogole tu nie istniał, zapowiada się ciekawa walka z Kharitonovem.

Monson-Cormier to chyba najciekawsza z walk, Cormier dobra stojka, swietne kombinacje, o zapasach nawet nie wspominając. Szkoa, ze Monson nie mial szansy wykazac sie na glebie, mogl probowac wiecej obaleń. Swoją droga technikę bokserską Jeff ma tez calkiem niezla, niestety wszystko psuje jego krotki zasięg.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Steven0 a co pokazał Werdum w parterze? Ani razni nie obalił Aliego a potem ten cały cyrk z kiedy kład się na plecy , po co Ali miał tam walczyć? Co innego jakby Werdum zdołał overeema obalić, a jak już wcześniej pisałem overeem nie pokazał dobrego aresnału w stójce ponieważ na każdym razem gdy się rozpędzał z jakimś atakiem Werdum od razu kład się na glebę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Jak dla mnie Overeem walczył bardzo mądrze, unikał gleby i to była dobra decyzja z jego strony, od razu mi się przypomniała walka Minotauro z Werdumem gdzie z tego co pamiętam taki specjalista od gleby jak Mino też nie bardzo kwapił sie do walki w parterze z Werdumem więc trudno się Aliemu dziwic, a co by o Werdumie nie mówic to takiej słabej szczeny to on wcale niema.Nie bede ukrywał że go nawet lubie jako zawodnika, ale kibicuje REEMOWI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Reventos przecież skrytykowałem umiejętności zapaśnicze Werduma tu masz racje.
Niemniej jednak Overeem również nic nie pokazał, bo co mógł mógł wyciągnąć Werdum skoro Ali leżał do niego przyklejony. Rozumiem, że nie chciał typowego parteru z Werdumem jednak bodajże w II rundzie Overeem miał 95% okazję na dosiadł, którą zmarnował to już przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Odpisałem Ci w spamie bo nie będę się tu wdawał w bezsensowne dyskusje. Moje trenowanie czy też nie nie ma żadnego związku z tą walką.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-06-19 14:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
http://www.thereem.com/

nowy odcinek

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11440










Odnośnie Werduma jeszcze,podejrzewam że gdyby ta walka toczyła się w ufc to sędzia ringowy już na początku 1 rudny dał by Werdumowi jakieś ostrzeżenie dwa ciosy i gleba... a już z pewnością Dana pojechałby mu po wypłacie za takie ciotowate akcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Ali bał się walczyć w pół dystansie żeby jakoś nie dać się łatwo sprowadzić, a jak próbował z większego dystansu atakować to Werum się kładł Pokazał mało, liczyłem na TKO, ale taktyka z k1+ gameplan sprawiły że to była strasznie nudna walka...
co do wygranej Weruma, przecież on w stójce atakował, ale nie skutecznie, był obalony ze 4 razy i sam się obalał całą walkę jak Pudzian z Silvią... to że mu to wyszło z Fiodorem nie znaczy że w każdej walce będzie wychodzić...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11440
To były niezwykle żenujące działania ze strony Werduma.Myslę że przez ta przegrana, pięć minut sławy Fabricia za poddanie Fedora w końcu się skończy.

Teraz jeszcze możliwy scenariusz Fedor jedzie teraz Hendersona 30 lipca następnie w październiku podczas półfinałów Fedor vs Werdum 2 i wtedy Fedor pokazuje Werdumowi że się dwa razy na tą samą sztuczkę nie nabierze.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ale strzelacie z ****y Styles make fights, topowy striker vs topowy grappler i wyszedł cyrk. Walka była z***ana i to Werdum ją z***ał, więc c*** mu w dupę, a nie półfinał.
Mi się wydaje, że był jeden moment, w którym Overeem mógł skończyć Werduma po kolanie, ale weź tu w ferworze walki wyczaj, jeszcze po takim przedstawieniu czy on udaje, czy na prawdę ma czarno przed oczami

Silva vs Overeem będzie lepsza, bo zupełnie inna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oświadczenie almma 13 pilne

Następny temat

Strikeforce Overeem vs Werdum - walki do ściągnięcia

WHEY premium