SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Werdum-Overeem -wyniki i dyskusje

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29209

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
puar a co miał stać na bacznosc i dać sie pktować?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Powinna być dogrywka dzięki, której nie było by tu tyle gdybań...
Soccer kicki i stompy jak najbardziej powinny być dozwolone, aby zapobiec takim sytuacjom! Więcej na temat walki nie mam nic do powiedzenia.
Jeśli chodzi o półfinał ubereem vs bigfoot stawiam na silve mimo, że przegrał z Werdumem. Tu bigfoot może zdominować go w stójce, a nawet jeśli Overeem trafi to Antonio ma bardzo mocną szczękę, a naaawet jeśli odziwo to Overoid będzie przeważał bogfoot powinien bez większych problemów sprowadzić walkę do parteru, bo to ma o niebo lepsze od Werduma. Co gorsze dla holendra gdy dojdzie do parteru Antonio może pokusić się o jakąś technikę kończącą w końcu ma black belt BJJ i co najgroźniejsze DOSIAD w wykonaniu wielkiej stopy, co jak co, ale tego Alistair nie jest w stanie przetrwać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
bezpodstawne samoobalenia powinny byc karane punktami karnym np 3 samoobalenia -1pkt bo to co verdum odpyerdalal w tej walce to żal jak huy to nie adcc tylko mma

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka Werdum-Overeem - oczyma kaczki - tak to widziałem za pierwszym razem:

http://www.fileserve.com/file/f2KEfZY

Za drugim już było trochę inaczej

Jak komuś się chce, plik ma ok 50 Mb i ponad 4 minuty trwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
Witam, jakiś czas temu dostałem Bana i długo nie pisałem nic ale teraz się pokuszę. Po pierwsze ludzie, którzy tak wielbią Overeema mogą się zawieść niedługo bo tak naprawde to nic on w tej walce nie pokazał. Nie chce mi się gadać czy wygrał czy nie bo werdykt padł i takie przekomarzanie to dziecinada. Jak już kiedyś, pisałem tutaj, na sfd tyle wróżek jest że hej. Ja nie będę wróżył ale stwierdzę co zobaczyłem. Ano widziałem Werduma, który chciał wciągnąć w pułapkę Overeema tak samo jak Fedora, ale mu się nie udało, za co + dla Reema.Próbował w stójce walczyć Werdum na ile potrafił + dkl niego,kiepskie było to kładzenie się Werduma na ziemi, ale dla mnie gorsze było to, że Overeem miał możliwość G&P na Werdumie, miał możliwość dosiadu, i ciosów i zwyczajnie stchórzył. To na takim poziomie sportowym jest niewybaczalne. Czy myślicie, ze jak by Velasquez lub JDS, albo nawet Lesnar czy Carwin mięli możliwość dosiadu lub solidnego g&p, które momentami ze strony Overeema, aż się prosiło, to by tak bojaźliwie postąpili jak Overeem??? ja myślę że nie. Werdum to naprawde najwyższa klasa BJJ, ale bez jaj dosiad szybkie g&p i nie ma mowy o wyciąganiu żadnych dźwigni. A Overeem jak kurczczek bojaźliwie, co parter to trzęsiączka i powrót do stójki. Ja wiem, że taki game plan miał, lecz jak się ma możliwość dosiadu i skończenia uderzeniami to nie można przy takiej klasie zawodnika nic z tym nie zrobić. Dla mnie zdecydowanie HeavyweightUFC > Heavyweight Strikeforce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem czemu sędzia pozwalał Werdumowi na te żenujące wylegiwanie się na plecach w trakcie walki, skoro było jasne po pierwszych paru razach że ma wstawać, bo Overeem nie ma zamiaru schodzić na dół. pierwszy raz ok drugi ok ale za kolejne przeciąganie walki powinny lecieć ostrzeżenia i punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
powiem krótko walka żenująca Werdum pokazał tylko leżenie na plecach i pare ciosów a reszta pajacowanie czyli z Fedorem zwycięstwo to był wielki przypadek .Overeem cięko ale należała mu się wygrana . Czyli krótko Werdum jest taką pisdziuchą w mma że hej z***ał tylko walke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Moim faworytem całego turnieju (oraz zawodnikiem, któremu w tym turnieju kibicuję) jest Josh! Jak zwykle świetnie przygotowany i solidny oraz świetnie trzymający się gameplanu. Rogers przy nim nie istniał.
Ale - Werdum - obydwaj dali ciała i tyle, ale lepszy był zdecydowanie Werdum, co nie zmienia faktu, że powinni mu odejmować punkty za takie zachowanie. Overeem dostawał w******* nawet w stójce od niego.
Brat Aliego dostawał tyle w potylicę, że aż się dziwię gdzie sędzia miał oczy. Co nie zmienia faktu, że cieszę się z jego porażki, bo nie lubię jego młodszego brata hrhrhr

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
z juniorem tak nie pajacował..

w ogole co to za walka byla... taki hype a tu takie gowno..

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Im większy hype tym większe g**** - tak to z reguły bywa ostatnimi czasy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oświadczenie almma 13 pilne

Następny temat

Strikeforce Overeem vs Werdum - walki do ściągnięcia

WHEY premium