SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Werdum-Overeem -wyniki i dyskusje

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29212

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kackza ko to jak tracisz przytomnosc a raczej tu tego nie bylo:/
koniec ot

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przeciez wiadomo że jak czysto mocny punch wejdzie to żadne karczycho nie pomoże, ale tu chodzi o zmniejszenie szkodliwości np jaba albo nie do końca czystego ale mocnego strzała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Przecież Kroko złamał Sappowi kość oczodołową zdaję się i to go powaliło. Przytomny był całkiem, więc gadanie o KO czy nie jest raczej bez sensu.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Juz nie przesadzajmy, że Werdum taki słaby w stójce jest. Nawet Bas Rutten mówił że ludzie nie doceniają jego stójki. W końcu poskładał Silvę, którego nawet obalał w późniejszych rundach. Też nie wiem skąd nagle taka pewność że Silva pojedzie Aliego? Silva pokonał słabego Arlovskiego, którego nie mógł skończyć, a szczękę jaką ma, każdy wie, pokonał niemającego formy Fedora, przegrał z Werdumem, został zdominowany w I rundzie przez średniego zawodnika, walczącego w wadze niżej - skąd taki zachwyt? Zwycięstwo nad Fedorem? Fedor męczył się z Rogersem którego Ali zgwałcił, a Barnett ośmieszył. Fakt Overeem zawiódł kondycją, ale o dziwo była ona lepsza niż Werduma :P
Sam nie widzę Overeema z Cainem, z JDS miałby spore problemy, ale z nim by się nie obawiał parteru. Co do Lesnara, sam jestem ciekaw, kto by narzucił swój styl walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Wielu wciąż wierzy, że pokonanie Fedora coś znaczy.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
eż nie wiem skąd nagle taka pewność że Silva pojedzie Aliego? Silva pokonał słabego Arlovskiego, którego nie mógł skończyć, a szczękę jaką ma, każdy wie, pokonał niemającego formy Fedora, przegrał z Werdumem

Big Foot to zawodnik rozwijający się, wyciąganie jego błędow z walki z WErdumem ma taki sam sens, jak ocenianie stójki Velasqueza na podstawie walki z Kongo, czy parteru Lesnara z pierwszej walki z Mirem.


Fakt Overeem zawiódł kondycją, ale o dziwo była ona lepsza niż Werduma :P

Overeem się nie przemęczał w tej walce, a Werdum stawał na głowie Myślę, że Big Foot jest znacznie wytrzymalszy od jednego i drugiego.


Co do Lesnara, sam jestem ciekaw, kto by narzucił swój styl walki.

Lesnar juz spełnił swoją rolę wypromowania MMA w US i wydaje mi sie, ze go z nikim dobrym juz wiecej nie zobaczymy

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-06-20 17:02:27

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
nom, przekabacił część fanów WWE na UFC

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Mnie to dziwi tylko jedno, jak zawodowcy którzy trenują po naście lat, nadal nie mają kondycji na 3 rundy z dobrym tempem... Jakbym się z tego utrzymywał to już bym odpowiednio zadbał, żeby mi paliwa w trakcie walki nie zabrakło.

Często jest to efekt masowania, kiedy rozrost płuc nie nadąża za rozrostem mięśni. Werdum dobił parę kilo przed tą walkę, stąd taka kondycja, Ali dobił parę () w ciągu ostatnich lat



myślę nawet że Werdum miał szansę wygrać ten pojedynek

A ja w ogole nie wyobrazam sobie, jak Werdum moglby wygrac. Obalic ani wciagnac Aliego w swoje ground game nie dalby rady za chvj, bo ten silny, więc aby wygrać musiałby go w stójce wypunktować, ale przez 3 rundy w końcu by się pewnie nadział na KO. Jakby się Ali chvjowo nie zaprezentowal, to Werdum i tak był skazany na porażkę ze względu na siłę Aliego.

Pojedynek z Big Footem powinien rzucil wiecej światła na technikę Aliego, bo z jednej strony nie będzie on już przeciwnika neutralizował siłą, a z drugiej może zawalczy odważniej, nie bojąc się panicznie parteru.

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-06-20 17:25:14

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
No tak, tylko że Werdum też się rozwija ;) Też nie zapominaj że pół roku temu Big Foot został zdominowany przez Kyle, którego wybitnym bym nie nazwał. Obrona obaleń nie jest męcząca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No tak, tylko że Werdum też się rozwija ;)

Po sobotniej walce można poddać to w wątpliwość

Też nie zapominaj że pół roku temu Big Foot został zdominowany przez Kyle, którego wybitnym bym nie nazwał

No, ale w 2r wzial sie w garsc i go rozjechał Z Fedorem tez sie w 2r rozkrecil, moze chlopak tak po prostu ma

Obrona obaleń nie jest męcząca?

Jak najbardziej jest Generalnie, wrażanie było takie, jakby to Werdum się bardziej eksploatował, ale może faktycznie to tylko głupie wrażenie

Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że półfinały odbędą się względnie prędko, w szczególności jestem ciekaw starcia Barnett - Kharitonov

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-06-20 18:06:28

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oświadczenie almma 13 pilne

Następny temat

Strikeforce Overeem vs Werdum - walki do ściągnięcia

WHEY premium