SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie odżywek opartych na kreatynie dawkowanie suplementów.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to spoko, bo ja tydzien-dwa po odstawieniu przed treningowek, nie jestem zbytnio sklonny do treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402472
kreta stymulantem nie jest a w tym przypadku kofeina wiec jak chcesz odpoczac rowniez od stymulantów kofe tez musiał bys odstawic..
a dobre sa ale trzeba umiec i wiedziec jak uzywac.. i nie chodzi mi tu o Ciebie tak ogólnie pisze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402472
TomQ-MAG
to spoko, bo ja tydzien-dwa po odstawieniu przed treningowek, nie jestem zbytnio sklonny do treningu


dokładnie a najgorzej po tych z 1.3
treningi masakra... samo zło ta geramina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
Oczywiście chodziło mi o stymulanty powodujące pobudzenie na treningu po ostatnich treningach właśnie na sucho byłem strasznie senny stąd pomysł na kolejną przed treningówke. Przez pierwsze pare treningów zostane przy kofeinie później postaram się zejść z niej żeby S.A.W lepiej pokopał na starcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
jak juz jest temat ie bd zakładał nowego:) tz sprawa jest taka po przerwie robie cykl bataalanina kreta i pure power dokupic kofe?? bo np rano lub w szkole chce mi sie spac na treningu tez czasem:) nawet na koncówce cyklu na xp ziewałem na treningu

www.pajacyk.pl
lubie placki ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Fajny myk jest na przedtreningowki. Jak juz jemy jaki 2-3 tyg to zrobic sobie ze 2 treningi bez i potem znowu zaczac od malej dawki i zwiekszac sobie porcje. Na mnie zawsze dziala, bo po 1,3 na poczatku nawet mala dawka mnie porobi ale potem trzeba dorzucac i dla mnie to mija sie z celem. Potem jak odstawie to nie czuje, zeby treningi byly gorsze bez stymulantow.

Albo jeszcze inna opcja, brac tylko w ciezkie dni, bo bez sensu skoro jestesmy wypoczeci sie wspomagac.


Pewnie nikt nie zrozumial tego, co napisalem i kmini, co ja pyerdole

Maniek, mozesz zarzucic kofe przed treningiem ale to tez nie jest wyjscie na dluzszy czas. Jak masz tak dziennie to moze problem jest w wysypianiu sie albo jestes przemeczony i trzeba zrobic krotka przerwe od treningow?

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2012-03-16 20:47:32

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
tak :) przerwa jest od treningów dzis 7 dzien od pon wracam na siłke:)

www.pajacyk.pl
lubie placki ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
dokupic czy pp zrobi swoje:)

www.pajacyk.pl
lubie placki ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Kofeina tania, ja ostatnio dalem 18zl za 60caps z treca, przesylka byla za friko. Na ciezsze dni moze sie przydac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402472
michal09
Fajny myk jest na przedtreningowki. Jak juz jemy jaki 2-3 tyg to zrobic sobie ze 2 treningi bez i potem znowu zaczac od malej dawki i zwiekszac sobie porcje. Na mnie zawsze dziala, bo po 1,3 na poczatku nawet mala dawka mnie porobi ale potem trzeba dorzucac i dla mnie to mija sie z celem. Potem jak odstawie to nie czuje, zeby treningi byly gorsze bez stymulantow.

Albo jeszcze inna opcja, brac tylko w ciezkie dni, bo bez sensu skoro jestesmy wypoczeci sie wspomagac.


Pewnie nikt nie zrozumial tego, co napisalem i kmini, co ja pyerdole

Maniek, mozesz zarzucic kofe przed treningiem ale to tez nie jest wyjscie na dluzszy czas. Jak masz tak dziennie to moze problem jest w wysypianiu sie albo jestes przemeczony i trzeba zrobic krotka przerwe od treningow?

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2012-03-16 20:47:32


ja zrozumiałem tylko to zdanie

"Pewnie nikt nie zrozumial tego, co napisalem i kmini, co ja pyerdole "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Gruby cyklon na mase Alri

WHEY premium