SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Witam

Mam pytanie, jak przyjmować kretyne uprawiając sporty walki ? Według mnie najlepiej jakbym stosował tylko w dni treningowe. Tylko nie wiem w jakich ilościach i w jakich porach, jak myślicie stosować tylko po treningu 5-10 g, czy dodać jeszcze przed treningiem ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Okej, a zwykłe mono będę brał ok.5 g, mam miarkę od high kick'a, to pełną miarkę tego wezmę i myślę że będzie ok.5 g. Dzięki za szybką odpowiedź ;D I tak trochę z innej beczki - Kiedy mi naganna "minie", bo miesiąc już chyba minął od kiedy dostałem ? ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
w DT 5g rano 5 po tr w DNT 5g rano

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Nie chcę stosować cyklicznie, tylko stale. I nie wiem czy mam brać 5 g po treningu czy 10 g po tr. , czy brać 5 przed i 5 po, czy brać 3g przed i 3g po ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz stale to bierz 5mg dziennie jak Ci kolega wyżej napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
kolega wyżej napisał w dt 2x5 , dnt 5
autorze stosuj jak mdma podal 5g dzinnie, przed treningiem bym nie brał, osobiscie nie uprawiam sw ale sporo osob pisało tu ze kreta przeszkadza w treningach, tzn spina miesnie/pompuje, ale to musiala by Ci osoba ktora zna to z praktyki wyjasnic dokladnie

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-12-29 13:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Okej dzięki wielkie, z reszty supli według was co może się jescze przydać ? Myślę aby przed sw i przed crossfitem brać bcaa(5 g czystego bcaa) i zastanawiam się czy jeszcze po treningu dodać jedną porcję + kofeina przed treningiem, do tego BA 4 g dziennie. Oczywiście białko do uzupełnienia diety, witaminy, minerały, omega 3 do sniadania i sporadycznie coś na stawy. Co myslicie o takie suplementacji, dorzucić coś jescze(może carbo po treningu) ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, źle doczytałem 5g dziennie, najlepiej po treningu.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-12-29 13:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
jest ok, co do kofeiny to juz Ty musisz wiedziec czy jej potrzebujesz,

zerknij na to jezeli nie widziałes
https://www.sfd.pl/Suplementacja_w_sportach_walki_–_rozmowa_z_Markiem_Ciołkiem_cz_2-t992022.html

https://www.sfd.pl/Suplementacja_w_sportach_walki__rozmowa_z_Markiem_Ciołkiem_cz_1_-t982260.html

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-12-29 13:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
nie widziałem, teraz oglądam częśc drugą rozmowy z nim. Wezmę 100mg przed treningiem po przyda się pobudzenie na treningu. I tutaj dwa pytania, brać bcaa po treningu, czy tylko przed, dorzucić carbo przed lub po treningu i czy dorzucić vitargo może zamiast carbo jeśli potrzebne, czy wystarczy banana zjeść ? ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5721
przed treningiem polecam beta alanine, wzrasta wytrzymalosc , mniej sie meczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
wg tego co mówi Marek na filmie bcaa przed/na treingu, wyjasnie tam dlaczego,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tcm kfd czy cm3?

Następny temat

Doradzenie dawki

WHEY premium