SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stala suplementacja kreatyna - uzywa ktos?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Pewnie wiele osob sie z tym nie zgodzi i stwierdzi, ze mono to mono i nie ma roznicy firma, ja jednak mysle, ze jest roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html  ?? ( wyciente :D .. pospieszylem sie )



Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-04-22 21:32:18

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Szprota94 ja tez jade 5/3/1 i progres raczej wynika z koncepcji treningu niz kreatyna (co nie oznacza ze nie pomagala tylko ciezko to pewnie ocenic).
Sene czyli sadzisz ze 12 tyg to za dlugo? lepiej 6 tyg przerwa i znowu 6? Jak to u CIebie wyglada z ciezarami, bo wiadomo jak zaczynasz cykl to ciezary szybko ida w gore a co pozniej? w czasie przerwy bierzesz mniej i potem znowu progres? Czy poprostu podczas przerwy starasz sie utrzymac czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Oczywiście,że trening 5/3/1 jest b.dobry,aczkolwiek w czasie cyklu kreatynowego w tygodniu trójek i 5/3/1 zawsze przekraczałem teoretycznie ustaloną ilość powtórzeń w ostatniej serii,natomiast bez kreatyny wypełniam tylko teoretyczne minimum

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no tego sie wlasnie obawiam, ze ciezary beda skakac gora dol, wolalbym staly progres...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
podpinam się pod poprzednie pytanie soltysa do senegrotha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Sołtys ja kretę stosuję na ostatnie 5-6 tygodni przed zawodami, gdzie ciężar jest już mocno wyżyłowany(stosuję długofalowca z przedzialem powt 3-1 i metoda często ma 20 tygodni lub więcej i na koniec posiłkuję się kreatyną, żeby jeszcze trochę utrzymać progres. W roku zazwyczaj mam 2 góra 3 cykle. Przy długofalowych metodach częstsze branie raczej nie ma sensu. Większą częstotliwośc cykli widziałbym przy metodach 8-12 tygodni, gdzie jedną metodę robisz bez krety a drugą na niej i tak naprzemian. Przerwa 6 tygodni to raczej placebo i rezerwy wynikające z małego stażu/wyników niż działanie krety(i moim skromnym zdaniem to również tyczy się Szprota )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
co masz na mysli mowiac ze przerwa 6 tyg to placebo?
Szprota rozumiem ze przez 12 tyg wyszly Ci 3 pelne cykle 5/3/1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Też nie bardzo rozumiem,to "placebo" w wypowiedzi Senegrotha.
Tak Sołtys,dokładnie było to 11 tyg,bo w ostatnim(regeneracyjnym)tyg 3.cyklu 5/3/1 nie brałem już krety ;)

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja teraz właśnie kończę 12tygodniowy cykl na krecie i zamierzam wziąć ją dopiero we wrześniu, siła poszła super, ale może być to kwestia dobrego treningu i diety tak jak zasugerował Senegroth tym bardziej, że mam mały staż, ale jakoś tak mi podpasowało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diete przeciwgrzybiczna a suplementy

Następny temat

Nitrobolon 2 + Dextroza

WHEY premium