SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stała suplementacja kreatyną

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jest ciągły postęp, i jak do tej pory odczułem dwa dość duże skoki siły w 4 i 7 tygodniu. Myślę, że Clout rozkręci się jeszcze bardziej Ogólnie bardzo pozytywnie

PS: Jeśli ktoś chce dokładnie przejrzeć co i jak od początku cyklu to zaparaszam do mojej relacji w dziennikach treningowych:
https://www.sfd.pl/Senegroth/Dziennik/_Droga_do_Akademickich_Mistrzostw_Polski_w_TS-t384154.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Senegroth
1. czy mi sie przypadkiem dzialy nie pomylily ?? :D
2. powodzenia na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8815
Trochę odświeżam temat ale nie chce otwierać nowego na ten sam temat.

Od ponad 3 miesięcy stosuje stałą suplementację kreatyną (3 caps TCM dziennie przy treningu masowym). Teraz chciałem zacząć trening na siłę wobec czego pomyślałem o włączeniu jakiegoś stacka.

Moje pytanie brzmi następująco:

Jak dawkować stack przy stałej suplementacji kreatyną?
Czy może to być tak, że w dni treningowe dać porcje stacka przed treningiem a w dni nietreningowe TCM?

Z góry dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Czy może to być tak, że w dni treningowe dać porcje stacka przed treningiem a w dni nietreningowe TCM?
wydaje mi sie ze to bardzo dobry pomysl
mam pytanko, czujesz jakas roznice podczas tej suplementacji? jest inaczej niz jak nie brales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
farmakolog

osobiscie polecam wlasny ekonopatent

stack - w moim przypadku KnockOUT przed treningiem
po treningu ~5g mono

w dzien bez treningu ~5g mono

w Twoim planie zastap mono TCM i juz masz skuteczny i dosc tani cykl stalej suplementacji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8815
@ soltys88

W przeszłości robiłem cykle z różnymi stackami i zazwyczaj jakieś efekty były ale po skończeniu cyklu i obwody i siła szły w dół. Wyczytałem że warto spróbować właśnie stałej suplementacji kreatyną co pozwoliłoby aby te efekty były bardziej trwałe i stabilne. Z tego co zauważyłem po sobie to stałe przyjmowanie TCMu to założenie spełnia - obwody utrzymuje na poziomie z ostatniego cyklu i delikatnie nawet się poprawiają.

@ Biniu

Hmm ale jak to w takim razie jest. Bo stała suplementacja kreatyną to dawkowanie 0.03g/kg kreatyny dziennie a przy takim dawkowaniu jak podałeś wyjdzie znacznie więcej.
Zastanawiam się więc czy chcąc korzystać ze stacka dalej utrzymać taką dawkę tj te 0.03g/kg czy zrobić tradycyjny cykl (ze schematem jaki podałeś) a po nim dalej utrzymać te 0.03g/kg TCMu...

Reasumując chodzi mi o to czy w trakcie stałej suplementacji kreatyną cykle ze stackami powinny odbywać się w tradycyjnych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Biniu jesli mozna to mam do Ciebie pytanie o stala suplementacje:
jaki sposob stalej suplementacji uwazasz za lepszy od ciagle brac 5g mono na kg masy ciala czy co 4 miesiace zrobic faze nasycenia i brac 0,03g na kg masy ciala(czyli jakies 2,5g)??? i czy wedlug Ciebie oplaca sie(przyrosty masy itd) robic teraz stala suplementacje na mono(mono ze wzgledu na to ze jest tania i wogole) jezeli mam za soba 2 cykle na mono i 6miesieczna stala suplementacje ale po tym 18 miesiecy przerwy od jakichkolwiek suplementow i ponad rok przerwy od cwiczen na silowni???
z gory dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Hmm ale jak to w takim razie jest. Bo stała suplementacja kreatyną to dawkowanie 0.03g/kg kreatyny dziennie a przy takim dawkowaniu jak podałeś wyjdzie znacznie więcej.

wiem
ale w zwiazku z tym iz kreatyna mono jest tania i w u osob zdrowych nieszkodliwa nie wiedze powodow aby ew min zmarnowac zyskujac w pelni wysycone miesnie
ot taka tania optymalizacja :D

Zastanawiam się więc czy chcąc korzystać ze stacka dalej utrzymać taką dawkę tj te 0.03g/kg czy zrobić tradycyjny cykl (ze schematem jaki podałeś) a po nim dalej utrzymać te 0.03g/kg TCMu...


jesli wysycisz miesnie
i dalej nie chcesz skorzystac z w/w optymalizacji
mozesz poza stackiem brac stale niska dawke kreatyny
pamietaj jednak iz 0,03g jest liczone wg mono
TCM wypada wiecej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu czy moglbys odp na moje pytanko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
farmakolog -> czyli rozumiem ze robiles cykl na czyms a nastepnie przeszedles na stala suplementacja zeby utrzymac efekty?
Biniu -> troche sie pogubilem, zalecasz zeby do tych 3g kreatyny ze stalej suplementacji dolozyc stack (czyli zrobic w srodku stalej suplementacji normalny cykl?) a po jego skonczeniu brac dalej same 3g?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rekawiczki olimp- brudasy

Następny temat

Rozmiar rękawiczek

WHEY premium