SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stała suplementacja między cyklami (kreatyna)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
Zastanawia mnie fakt czy można robic 2 miesięczne cykle kreatynowe i w przerwach między cyklami przejść na stałą suplementacje 0,03g /kgmc przez2 miechy po 2 miechach stałej znowu cykl i tak w kółko. reasumując: 2 miechy cyklu w dawkach standardowych do 10g nastepnie 2 miechy stałej 0,03g /kgmc i tak cały czas wiadomo że jakaś tam przerwa by była nie za długa :D . Czy to dobyry pomysł??? co o takim rozwiązaniu myślicie ???

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
nie ma sensu albo cykle albo stałe dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
ciekawe jakby to się odbiło na nerkach

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
a może ktoś już robił takie mega cykle??

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
zrob sobie cykl z 12 tyg,a pozniej przejdz na stala suplementacje, pociagnij tak troche, zrob przerwe i od nowa tak samo jesli bedziesz zadowolony. tak jak Ty napisales jest bez sensu.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
a dlaczego tak jak ty napisales jest z sensem ??

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
im nizszy poziom poczatkowy nasycenia miesni kreatyną tym lepsze dzialanie nastepnego cyklu. nazmiennie stala supl. z cyklicznym stosowaniem jest bezsensowne z pkt widzenia fizjologii jak kolega wyżej zaznaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
dlaczego bezsensowna? ja stosuje ciagle kreatyne w dawkach 3-5gr przed i po treningu bo jak wiadomo trening silowy pozyskuje atp z fosfokreatyny i glikogenu a praktycznie w ogole z tluszczu.. wiec nasza cudowna kreatyna jest bardzo pomocna w odbudowie fosfokreatyny chociaz jest to proces bardzo krotki.. natomiast w dni wolne od silki kretki w ogole nie biore bo po co? cwicze tak ponad 2miesiace i jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam nic zmieniac..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
roberto - tez tak bralem. 5g tylko po treningu.

bylem tez na stalej sup-lementacji

wole cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
wytlumacz mi czego cykle? ja staram sie zrozumiec po co ja brac w inncyh okresach niz przed i po treingu skoro jak pisalem wyzej jest nam potrzebna do odbudowy atp..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bo w moim wypadku jest to zabieg zdecydowoanie skuteczniejszy (sprawdzoene empirycznie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blok po żeń - szeniu ?

Następny temat

Które HMB ??

WHEY premium