SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt treningowy: WOREK BOKSERSKI - wszystkie pytania tylko tu!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
tak jak kolega wyżej,wystarczy wyżej zwiesić.bo przecież takiego low kicka kopiesz jakieś minimum więcej nawet niż 50 cm od podłoża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1870
Zaczyna się bardzo fajna seria filmików z serii Zapytaj Trenera nt worków treningowych - polecam





Zmieniony przez - speedyboss w dniu 2012-10-21 18:26:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
No i potwierdza się większość rzeczy o których pisalem na stronie 47 :) Zapowiada się ciekawa seria - oby tylko ją rozwinęli !
Co do worka - widzę że nie tylko ja postawiłem na bushido :)

Zmieniony przez - fidley w dniu 2012-10-21 20:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Witam. Trenuję Izraelską Krav Maga i chciałbym zapytać czy kupno worka treningowego ma sens? Trenuje od 3 miesięcy, mam 2 treningi w tygodniu, ale czuję że chciałbym jeszcze sam sobie ćwiczyć proste albo inne uderzenia na worku. Czy uważacie że kupno worka w takim wypadku ma sens? (jeżeli by była możliwość to chciałbym od czasu do czasu wyprowadzić kopnięcia, rzadko, ale czasem by się zdarzyło, jeżeli bym opanował lowkick'i bądź inne kopnięcia) Prosiłbym o poradę i czytałem o wypełnianiu worków. Kiedy trzeba taki worek wypełnić? Bo ja oglądając worki i pytając sprzedawców dowiedziałem się że można kupić od razu worek napełniony. Teraz pytania do was : czy warto kupić? A jeżeli tak, to jaki? Ile cm, jaka waga i na czym go zawiesić? Hak czy drążek? (wyprzedzając pytanie, mam rękawice bokserskie), pozdrawiam, Sprite992 :)

jestem nowy, chcę schudnąć. ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
wg.mnie trochę za krótki staż.tylko 3 miesiące i już chcesz brać się za worek.na razie odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Z jakiego powodu twierdzisz że krótko? ;) Bo tak sobie to każdy może napisać.

jestem nowy, chcę schudnąć. ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
a 3 miesiąc to długo?do tego 2x w tyg=24 treningi.zapewne dokładnie techniki nie umiesz wykonać(przy takim stażu to oczywiste)a chcesz łapać się za worek.skup się głownie na technice na razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254
Siema. Mma trenuję już rok i trener polecił mi abym zakupił worek treningowy, aby w domu sobie powtarzać ciosy. Budżet mam dosyć ograniczony, bo około 140zł.
Myślałem nad tym workiem:
http://allegro.pl/tani-super-worek-bokserski-145-40-wypelniony-ring-i2842616445.html
, ale chyba jest za lekki. Ważę ponad 70 kg/186cm, ale uderzenie mam mocne i ten chyba by latał.
Myślałem też nad tym, ale nie wiem czy nie jest za wąski:
http://allegro.pl/marbo-pelny-worek-bokserski-140-35-torpeda-20kg-i2849897738.html
Dzięki za pomoc ;)

Rób tak, aby Cię zapamiętali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
1 i 2 będzie latał.jeżeli tylko taki budżet no to ten nr 1.chociaż ja na Twoim miejscu dozbierałbym jeszcze ze 120zł i kupił jakiś naprawdę już lepszy aby posłużył na trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24012
Moglibyście mi doradzić, lub podesłać jakiś worek tak do ok. 350zł, który jest wypełniony i ma ponad 160cm, średnica też 40cm+?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzis Konferencja prasowa Adamek vs Golota

Następny temat

Seminarium z Mariuszem Cieślińskim

WHEY premium