SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt treningowy: WOREK BOKSERSKI - wszystkie pytania tylko tu!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1870
Czemu nie zmontujesz? filozofii dużej tam nie ma. A jak masz z tym faktycznie problem to podjedź do stolarza za flaszkę Ci zrobi :) A letni trening na świeżym powietrzu to super sprawa!
Co do strony worektreningowy.pl - bardzo fajny pomysł na jej utworzenie - oby pojawiły się też arty nt. innych akcesoriów do SW.

Zmieniony przez - speedyboss w dniu 2012-06-18 20:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
chce sobie sprawić worek treningowy, trenuje muay thai. Na allegro nic godnego uwagi nie widzę(chyba że to:
http://allegro.pl/180-45-pelny-worek-bokserski-treningowy-kickboxing-i2458972087.html ), chciałbym żebyście mi polecili jakiś dobry worek w tej cenie. Zastanawiam się czy nie wybrać się do sklepu go-sport dzisiaj, ale tam pewnie będzie strassnie drogo. Jeszcze jedno pytanie, czy można jakoś wymienić łańcuch na dłuższy? U mnie worek będzie musiał być montowany do sufitu, a że sufit może być za wysoki będę musiał jakoś kontrolować wysokość na której ma się znajdować worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1680
Go sport odpada tam są marże na poziomie 60-400% (miałem kiedys nieprzyjemność tam pracować przez 2 miesiące) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
To co w takim razie polecacie? Może to: http://allegro.pl/180-45-pelny-worek-bokserski-treningowy-kickboxing-i2458972087.html

Zmieniony przez - asdqwe123 w dniu 2012-07-07 11:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Mam z tej samej firmy worek. Worek jest wytrzymały wszystko jak w opisie z czystym sumieniem mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
A ja zdecydowanie polecam worek bushido dostępny również na allegro np tu:
http://allegro.pl/worek-treningowy-bokserski-150-45-pelny-bushido-50-i2469807608.html
Czemu właśnie wybrałem ten? z kilku powodów:
1. obecnie chyba najlepsze wypełnienie na rynku (ścinki materiałów + czyściwo bawełaniane + mielony filc) w przeciwieństwie do większości worków które są wypełnione jedynie ścinkami materiałów zapewnia to świetną elastyczność worka (nie zostają wgłębienia po uderzniu
2. Nadrukowane a nie haftowane logo - haft narusza srukturę worka osłabiając go
3. Sznurowane zamykanie a nie zamek blyskawiczny jak w większości worków

Mam w klubie kilka takich worków i sprawdzają się świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
No fajny worek, tylko pytanie czy te 150cm nie będzie za małe do muay thai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
150 będzie dobry bo powiem Ci szczerze ,że nie opłaca się kupować większych worków niż 150cm na wysokość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
Do nóg 150 nie będzie za mały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Nie będzie bo worek i tak jak jest powieszony to jest 20-30cm od ziemi to na nogi spokojnie będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzis Konferencja prasowa Adamek vs Golota

Następny temat

Seminarium z Mariuszem Cieślińskim

WHEY premium