SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt treningowy: WOREK BOKSERSKI - wszystkie pytania tylko tu!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
Gazety też są ok choć mają większą zdolność do ubijania się, ścinki są lepsze. Pamiętaj też, że papier ma z zdolność do pochłaniania wilgoci - jeśli masz worek w piwnicy albo innym wilgotnym miejscu to gazety nawilgną i ubiją się. Już lepiej iść do szmateksu po parę kg ciuchów i pociąć sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Mógłby mi ktoś dać instrukcję, jak obwiązać opaskę elastyczną na dłoniach? Bo na razie dysponuję tylko taką, a nie chcę worka poobcierać.

parkour it's good noob! <lol>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
zaopatrz się w bandaże bokserskie bo sobie tylko krzywdy narobisz.opaska będzie się ściągać bo nie masz tego kółka na kciuk i nie usztywni tak jak bandaż bokserskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Witam. Chciałbym zakupić worek treningowy. Poprzednio miałem 20-sto kilowy, ale wymieniam na większy. Te mnie zainteresowały:

Ring

Marbo

Free Man

Marbo wazy tylko 35kg + torpeda która sobie można samemu wypełnić piaskiem, a skad ja teraz suchy piasek wezmę... Ring jest wypełniony do 50kg, a Free Man do 60 kg + jeszcze dodają torpedę. Doradźcie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Witam . Kupiłem sobie worek 180 cm waży 60 kg wypełniony materiałami i mam pewien problem :D po zamontowaniu go do sufitu (wisi na łańcuchu) ,podczas uderzeń rozchodza się straszne drgania,a że mam wyżej pokój wszystko tam się telepie regał ze szkłem cały się trzęsie i podłoga też nie za bardzo dobrze to znosi , kołki które zamocowałem tam mają długośc 12 cm także sufit jest gruby ale jednak narusza to stabilnośc budynku :D i czy np podwieszenie jakiejś grubej sprężyny do łańcucha, czy zamiast niego zastąpić go gumami czy zmniejszyło by to te drgania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Wreszcie udało mi się wygospodarować miejsce na powieszenie worka – długo na to czekałem więc chciałbym teraz kupić jakiś porządny sprzęt.
Sporo poczytałem i popytałem znajomych udało mi się zawęzić wybór do 2 firm, Masters i Bushido – niestety teraz nie mogę się zdecydować...
Masters to znana i porządna firma – ogólnie mają dobry sprzęt z kolei worki Bushido mają dobre opinie i ogólnie ludzie sobie chwalą choć firma zdecydowanie mniej znana niż Masters...

Proszę Was koledzy o doradę! Ktoś miał z tymi workami do czynienia?

Konkretnie chodzi o te worki
Bushido: http://budo-shop.pl/304-worek-treningowy-bokserski-bushido-150-45.html

Masters: http://budo-shop.pl/worek-treningowy-plawil/129-worek-treningowy-masters-wwp-40-cm-wypelniony.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
te z plavilu mastersa mamy na sekcji i są git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Geng a który wybrałbyś z moich propozycji? Przychylam się do ringa, bo wygląda solidnie i waży 50kg. Wydaje się podobny jakościowo do bushido. Swoją drogą czemu tych bushido nie sprzedają już na allegro?

Można gdzieś dokupić samą torpedę?

Zmieniony przez - bulq4 w dniu 2013-01-13 21:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
wojtas85


Proszę Was koledzy o doradę! Ktoś miał z tymi workami do czynienia?

Konkretnie chodzi o te worki
Bushido: http://budo-shop.pl/304-worek-treningowy-bokserski-bushido-150-45.html

Masters: http://budo-shop.pl/worek-treningowy-plawil/129-worek-treningowy-masters-wwp-40-cm-wypelniony.html



Zdecydowanie Bushido - już kiedyś pisałem o tych worach i zdania nie zmieniłem sprawują się bardzo dobrze a ich główną zaletą jest cholernie mocny materiał.

Sprzęt Mastersa jest ok zwłaszcza rękawice i ochraniacze (sam używam) ale co do worków mam mieszane odczucia, zwłaszcza do stosowania nitów w mocowaniach - przecież plawil to materiał elastyczny a nit ma małą powierzchnię trzymani. Jak będę miał więcej czasu to zrobię bardziej szczegółowa analizę tego.


Zmieniony przez - fidley w dniu 2013-01-14 08:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
XxKizoOxX
Witam . Kupiłem sobie worek 180 cm waży 60 kg wypełniony materiałami i mam pewien problem :D po zamontowaniu go do sufitu (wisi na łańcuchu) ,podczas uderzeń rozchodza się straszne drgania,a że mam wyżej pokój wszystko tam się telepie regał ze szkłem cały się trzęsie i podłoga też nie za bardzo dobrze to znosi , kołki które zamocowałem tam mają długośc 12 cm także sufit jest gruby ale jednak narusza to stabilnośc budynku :D i czy np podwieszenie jakiejś grubej sprężyny do łańcucha, czy zamiast niego zastąpić go gumami czy zmniejszyło by to te drgania ?


Dokup sobie sprężynę amortyzującą - pochłonie większość drgań. W dużych workach sprężyna powinna być obowiązkowo - zwiększa żywotność i mocowań worka i sufitu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzis Konferencja prasowa Adamek vs Golota

Następny temat

Seminarium z Mariuszem Cieślińskim

WHEY premium