SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposoby na motywację do ćwiczeń

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
cza? nie ma lipy, jak wy siedzicie w domu, ktoś trenuję by wyglądać tak, jakbyście WY chcieli %-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
pepeek tak jakbym mojego trenera slyszal po 3 godzinnym treningu gdzie nie mam siły ustać na nogach ;d

W drodze na szczyt upadłem z 200 razy zawsze wstawałem z zdwojoną siłą. Spróbuj mie teraz powstrzymać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
a za ort sorry

W drodze na szczyt upadłem z 200 razy zawsze wstawałem z zdwojoną siłą. Spróbuj mie teraz powstrzymać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to dawaj soga
Dlatego się ćwiczy dla siebie, nie dla kogoś;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
mosz i sie cieszz;d no ja too wieem;d nie katował bym się juz przez prawie 4 lata dla kogoś hehe

W drodze na szczyt upadłem z 200 razy zawsze wstawałem z zdwojoną siłą. Spróbuj mie teraz powstrzymać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Ja domówka,może też nie mam takiego zapału bo mam od ch*ja mało miejsca,ławka chińska(dotkniesz i sie buja),wgl nie stabilna,stojaki bez regulacji gów*niane + nie mam obciązników typu 1,25kg które wrzucałbym na sztangę :s

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
znaczy ja siłownia to 12 mc ale z tego 5-4 ćwiczę normalnie predzej schudłęm 23 kg ;d a od 4 lat sztuki walk <3!

W drodze na szczyt upadłem z 200 razy zawsze wstawałem z zdwojoną siłą. Spróbuj mie teraz powstrzymać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Ja chcę schudnąć +- 8-10kg,ale coś mi nie idzie :x

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 319
hehe;d ja załuję tego okresu spalania strasznie;oo 0 pojęcia o trenowaniu itp 2h katorga na bierzni ;oo jak skonczyłem redukcję to było straszne zlatywałem z mięsni a po czym za szybko chudłem i została mi obwisłą skura na brzuchu. ale teraz wszystko wraca doo normy ;p coraz lepiej waga skacze ale teraz to waga mięsniowa ;d

W drodze na szczyt upadłem z 200 razy zawsze wstawałem z zdwojoną siłą. Spróbuj mie teraz powstrzymać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
ja mam obwisłą skórę bo byłem w sanatorium gdzie głodzili,i poszło 10kg w miecha(same mięśnie :/)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja- korekta

Następny temat

Redukcja, Odchudzanie --- Internat

WHEY premium