SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka do ćwiczeń ze stojakami.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Witam. Potrzebuję kupić nową ławeczkę do ćwiczeń prostą ze stojakami za rozsądną cene ,a żeby była dość solidna. Proszę o polecenie mi czegoś środki finansowe tak do 300 zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to skrzyneczki jakieś mogą być, byle co by decha się trzymała. Ja miałem na pustakach i kawałek zwykłej deski.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-05-27 07:02:31

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
za ta cene moge ci polecić ta ławke regulowana http://www.marbo-sport.pl/lawka-regulowana-ze-stojakami-mh-l102.html

jakbyś dołożył to mógłbyś wziać z stojakami wolnostajacymi , jak wejdziesz w dział marbo tu na forum dostaniesz jeszcze 5% rabatu na sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Ale chyba nie ma jakiegoś dużego dyskomfortu jeśli stojaki są takie jak przy tej ławeczce prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wsumie nie , chodzi o to ze same stojaki moga sie przydac do innych cwiczen ale tak tez jest dobrze , bardzo trwały sprzet z marbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Bo chciał bym aby ta ławeczka nie służyła tylko do ćwiczeń klatki ,ale bym też mógł ćwiczyć tricka z różnymi ćwiczeniami itd. A co sądzisz o tej co podał śliwa ,bo cena jest prawie 2 razy mniejsza ,a na razie jestem na chyba niskim etapie ćwiczeń ,a chcę by było bezpiecznie i trwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
najlepsza opcja byłaby ta ławeczka ze stojakami ale cena juz duzo wieksza http://www.marbo-sport.pl/zestaw-mh19-lawka-regulowana-stojaki-regulowane.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Oj cena robi swoje ;/ Mam tylko 300 zł na tą pierwszą pewnie rodzice by się dołożyli w wakacje ewentualnie bym dorobił i kupić coś lepszego. Na tą chwile pod względem ceny odpowiadało by mi to co podesłał mi śliwa ,ale jakość mnie nie przekonuje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
mnie tez nie to bierz ta pierwsza opcje co ci podesłałem tu masz 5% zniżki jak sie zdecydujesz

https://www.sfd.pl/RABAT_5%_DLA_FORUMOWICZÓW__KOD_RABATOWY-t904009.html

zawsze potem u nich do ławki mozesz dokupić różne dodatki tam na samym dole pod ławeczka masz pokazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj sobie spokój z ławkaimi typu wszystko w jednym, rozstaw między stojakami zbyt mały w dziale sztania sfd już się pytają jak ten rozmiar zwiększyć, te łapki na rozpietki przeszkadają przy wyciskaniu, po prosty przy opuszczaniu sztangi ona moze się oprzeć o te rączki. No i w odsprzedaniu będzie ją trudno upchnąć, albo za grosze, a sprżet marbo jakieś standardy trzyma, i przy odsprzedaniu sporo nie starcisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Jakoś postaram się tą pierwszą ławeczke którą mi rutkow polecił za te 335 zł ,bo na razie po prostu nie mam tyle hajsu ,a ćwiczyć trzeba na siłke by chodzić też nie mam zbytnio czasu jedynie mi w wieczorami ćwiczyć więc ławeczka musi być ,bo na krzeselkach już nie daje rady ;;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

16 lat i kreatyna

WHEY premium