SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split x2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytanie. Otóż problem polega na tym iż mam do dyspozycji tylko 4 dni w których mogę trenować i są to niestety 4 dni pod rząd. Planowałem zrobić sobie split w którym każda partia trenowana by była dwa razy w tygodniu ale nie wiem czy był by to w moim wypadku dobry pomysł. Myślałem nad rozłożeniem treningu w ten sposób iż że podzielę dni na treningi lekkie i ciężkie. Pierwszy zestaw to klatka, barki i triceps a drugi to nogi, plecy i biceps. Przez pierwsze dwa dni trenował bym lekko kolejno zestaw pierwszy i drugi a prze następne dwa te same zestawy tyle że ciężej. Nie znam się i nie wiem czy takie połączenie było by dobre w moim wypadku. Nie chciał bym klasycznego splita z każdą partią raz w tygodniu chyba że nie będę miał wyboru.

Co o tym myślicie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 82

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: około roku

Uprawiane inne sporty: pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full siłownia

Dieta: jest, masowa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: kreatyna, białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

martwy ciąg- ból w odcinku lędźwiowym

Następny temat

Trening FBW do sprawdzenia

WHEY premium