SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split partia 2 razy na tydzień do oceny lub ewentualnej poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Bo gdybym ja nie wspomniał, Ty byś tego nie zrobił

Koncze offa i czekam na autora wątku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Napisalem jasno, wklejil by plan to dalsza czesc wypowiedzi bylaby napisana, ale oczywiscie wlazi wielki (nie wiedzacy adzik) adzik, pisze swoje madrosci o intensywnosci, czepia sie czegos co jest jasne i zrozumiale , poczytaj w spamie co jest napisane bo tutaj jak ci juz pisalem nie chcialem robic syfu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Wtrące się w dyskusję

Można stosować zarówno dwa zestawy jak i 4 tutaj to jest kwestia drugorzedna.

Podstawa jest różna objętość przedstawionych zestawów aby nie katować mięśni o jednakowej objętości bo każda partia dwa razy w tyg jest świetnym treningiem ale łątwo w niej o przetrenowanie .

Założenia treningowe lekko/ciężko wydają mi się trafne.

Ps Panowie takie duże chłopaki a poziom taki niski rozmowy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja poziomu nie zaniżam

Dlatego napisałem, że plan który podał kolega jest dobrym a wymagał tylko kilku poprawek. Z jego stażem podział lekko/cięzko jest lepszą opcją. Co niestety nie zostało zaproponowane przez Berego.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Adzik twoj poziom pokazales w poscie ktory skasowal Rion. Wiec skoncz te swoja glupoty madrosci, tylko zajmij sie czyms pozytecznym, powtarzam ci "za oknem tez jest swiat" nie wszystko konczy sie na sfd.Wiec odpocznij i wroc jak nabierzesz minimum kultury, wlazisz czepiasz sie czegos co nie zostalo napisane, obrzasz i tyle wnosisz do tego postu.

opcja 2 wersje jest wg. mnie lepsza niz 4. Po pewnym czasie beda zastoje to tak jak napisalem zebdzie wiekszy wybor cwicze, a narazie skupic sie na podstawach.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-29 15:13:22

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Tak, ale to wtedy warto powiedzieć, żeby zrobić 2 zestawy z takimi samymi ćwizeniami, ale podzielić każdy na lżejszy i cięzszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie mam zamiaru prowadzic z toba dyskusji bo szczerze to nie ma z kim, jak juz podsumowalem w spamie.

Tak, ale to wtedy warto powiedzieć, żeby zrobić 2 zestawy z takimi samymi ćwizeniami, ale podzielić każdy na lżejszy i cięzszy.
skoro uwazasz ze warto to nie wystarczylo dopisac? ciezko bylo napisac i tyle? a nie obrazac, i podwazac to co napisalem?

Napisalem tylko ogol, 2zestawy tyle.Wklejil by plan, to temat dalej bylby ciagniety.

Koncze rozmowe bo do niczego i tak nie prowadzi.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nie wiem czy zauważyłeś ale z kim byś nie rozmawiał to "rozmowa i tak do niczego nie prowadzi "

Buziaki.

Do autora:
Wklej poprawiony plan albo daj swoje sugestie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Adzik, w B1 Brakuje czegoś na prostowniki, bo mieszkam na wsi i często wykonuje różna pracy, które bardzo obciążają prostowniki. Poza tym podtrzymują one ciało w innych ćwiczeniach np. wiosłowanie.
W A2 zamiast pompki w podporze tyłem dam wyciskanie sztangi wąsko.
Czy teraz mój plan będzie ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

HELP

WHEY premium