SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przedramie po bicu.

MC daj 5 serii


Ok jest.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
ok dzieki ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
ahh jeszcze mam pytanie co do przysiadu, wycisku i MC ... moze byc jak bede robil 10=10<8=8<6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
Jesli moge sie wtracic. Niebezpieczne troche dla kogos o niskim stazu robic pierwsze cwiczenie MC a kolene takie jak wioslo etc. Prostowniki dostaja po dupie przy MC przez co przy wiosle chlopak nie bd mial sily trzymac prawidlowej postawy.

Wiem to z wlasnego doswiadczenia jak i czytalem gdzies to niedawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak a po wiośle będzie miał zmęczone plecy więc utrzymanie poprawnej techniki będzie trudniejsze

Jak wykona poprawnie technicznie i z dobrą rozgrzewką będzie ok.



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
Nie wiem czy znacznie by sie to odbilo poniewaz przy mc pracuja glownie prostowniki nogi i troche najszerszy. Ja zamienilem kolejnosc i nie odnotowalem zadnych trudnosci a komfort przy wiosle byl o wiele wiekszy. Ale to tylko moje spostrzezenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przy MC pracują całe plecy,brzuch,nogi i pare innych mięsni.

Jak wykona 1-2 serie rozgrzewkowe i będzie miał dobrą technike to będzie ok.


https://www.sfd.pl/[ART]_Rozgrzewka_w_treningu_siłowym-t529953.html


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
Wtrace sie :D .. w moim fbw mialem wioslo po MC ... na martwy robilem 3 serie rozgrzewkowe i 3 wlasciwe, a przy wiosle bralem zadowalajace mnie ciezary i nie czulem zmeczenia zadnych prostownikow ...
mam pytanie co do barkow: tak wlasnie zauwazylem ze mam na nie mniej serii niz na bica i trica
i jeszcze jak z potworzeniami i progresja
moze byc tak ze w tych cwiczeniach z trojboju gdzie mam po 5s bedzie:
10=10<8=8<6
a tam gdzie 4
10=10<8=8

??
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Może być.

To obetnij serie z bica i trica faktycznie, daj po 3 serie i tak to będzie sporo.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
ok, to w takim razie ostatnia rzecz ... w tricu o ile pamietam mowiles ze sciaganie linki przed francuzem, czyz nie?;p

Zmieniony przez - skaxskax w dniu 2010-08-18 21:21:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, ćwiczenie po odchudzaniu.

Następny temat

Trening na zrzucenie fatu+ rzezba

WHEY premium