SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split do FBW do sprawdzenia, pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

18

Waga

88

Wzrost

194

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

4miechy

Uprawiane inne sporty

Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Domowa siłka: ławka prosta+skos do góry. gryf prosty, łamany. Hantle z rególowanym obciązeniem, drązek. dużo żelastwa

Dieta

Jest, ale ostatnio troche kuleje-dopracuje ją do perfekcji

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Ogólnie brak, kiedyś problem z kolanem i strach troche MC i przysiady robić.

Zażywane suplementy

Brak, ale może będzie jakieś białeczko+carbo, albo gainer

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

MC 4serie80x8, WL 4serie68x8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
cement, zamiast nabijac sie z nich bo nie maja moze wiedzy jaka w literaturze, wytlumacz im co to znaczy a nie cisniesz beke. Nie kazdy musi miec pojecie profesjonalne. Bo kazdy glupi zrozumie o co mu chodzilo z tym roztrenowaniem a ze uzyl taki termin.. wynika z niewiedzy. Forum jest po to zeby sobie pomagac.

Zmieniony przez - ZiomHG w dniu 2014-05-09 00:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Cement jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wpisuj i po kłopocie. A jak nie potrafisz się powstrzymać to zmień forum

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 614
ZiomHG - ależ dokładnie tak, jak widzę że ktoś wyskakuje,że niby posiada super wiedze a nawet nie zna podstawowych terminów, to jak tu tłumaczyc? można się kopać z koniem, przecież on posiada niesamowitą wiedze tylko podstaw nie zna. Może w końcu zaczniemy się poprawiać, stosowac prawidłową terminologię a nie potem wychodzą kwiatki typu : wiosłowanie do klatki, szrugusy, sztruksy, moro i tysiące innych głupot.
rion10 - a teraz ciekawostka dla ciebie - dział ,,Szatnia SFD" MODERATOR Anubis84 i jego piękne wypowiedzi na temat martwego ciągu - ,,zawsze do maksów zakładaj pas, zawsze" kiedyś dla żartu się zapytałem, co tzn do maksów? a jak bym miał maks 20 kg? i odpowiedź MODERATORA : absolutnie zakładaj !! jesli twój maks to 20 kg to absolutnie musisz załozyc pas bo ci przepuklina wyjdzie.....i taki ktoś robi za moderatora, to ja dziękuję

Zmieniony przez - cement w dniu 2014-05-09 14:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Ale bynajmniej mnie nie interesują inne działy jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to się odpowiadaj. Ma być porządek a nie jakieś napinki i wzajemne pyskówki forum jest ogólnodostępne ale tutaj zasady są proste jak komuś nie odpowiadają nie trzymamy na siłę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A teraz daj linka gdzie tak napisałem "jesli twój maks to 20 kg to absolutnie musisz załozyc pas bo ci przepuklina wyjdzie"

Czekam do jutra o linka gdzie napisałem że przy 20 kg przepuklina wyskakuje,

cement nie sap tak, jako marmur tylko ubliżałeś

ID Pseudonim
388202 slipdog
424252 marmur
549492 kualalumpur
554317 cement

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-05-09 21:43:46

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-05-09 21:48:13

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 614
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poproszę o konkretną wypowiedź z linkiem, nie oczerniaj mnie, poza tym nie dokładnie cytujesz, wyrywasz słowa z kontekstu.

I nie zawsze byłem moderatorem, więc skąd wiesz kiedy jaką miałem wiedzę.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-05-09 22:39:36

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rampp - wszystko do oceny.

Następny temat

PUSH&PULL redukcja, prośba o sprawdzenie

WHEY premium