SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split - partia 2x w tygodniu do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

21

Waga

86

Wzrost

193

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

2-3 lata z dużymi przerwam, obecnie ćwicze 4 miesiąc z rzędui

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Ostatnio przerabiany plan

full siłownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
Do treningu push daj całe barki wówczas w treningu pull zrobisz ćwiczenie na tył i w ogólnym rozrachunku powinno być ok.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Zapomniałem opisać tego szczegółowo, chodzi mi o to, że w PULL nie mam siły głownie na ćwiczenie pleców (wiosła, podciąganie).
Pomyślałem, że może przerzucić przód barków do PULL, co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
Ale aktualnie trening pull jest trudniejszy i nie masz na niego siły po push tak to mam rozumieć?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
A próbowałeś zamienić je kolejnością ? Zacznij jeden tydzień od treningu pull osobiście są dla mnie cięższe i tak je układam, żeby zacząć od pull w tygodniu treningowym.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Nie próbowalem, ale spróboje. Sugerujesz, żeby robić na stałe pierw pull potem push, czy np co tydzień zamieniać kolejność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
Tak najpierw zrób pull potem push jeśli to się nie sprawdzi to jest jeszcze opcja podziału treningu na cięższy i lżejszy jeśli nie wyrabiasz z regenercją.
Pewny jesteś, że dieta jest dopięta i to nie tam leży wina?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Dieta jest na 100% ok, także to nie jest problem.
Przetestuje od nastepnego tygodnia ten wariant i zobaczymy jak to będzie.
Tylko tak jeszcze pomyślalem, czy zmęczone dwugłowe uda nie odbiją się negatywnie na np przysiadach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777824
Ale taka zależność zawsze wystąpi przy takim podziale treningu nie ma innej opcji zawsze jakaś partia może nie domagać w kolejny dzień treningowy. Jeśli nie będzie na tyle uda mocnych mikrouszkodzeń spokojnie dasz rade z przysiadami.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy FBW do oceny

Następny temat

Pomoc w zmianie treningu!!!!

WHEY premium