SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spie***ne nogi. Jak wyratować?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Piszecie jaki to ważny jest trening nóg i że tylko sezonowcy ich nie trenują. Ja mam problem wręcz odwrotny, w całej swojej karierze trenowałem nogi około roku zrobiło się z 55 na 63 obwodu. Od pół roku wogle nie trenuje ud i tu zaczyna się problem. Przez ostatnie kilka miechów obwód skoczył mi do 67 cm. 0 treningu nóg a te ciągle rosną. Porobiły mi się rozstępy po wewnętrznych stronach ud, i zaczynają powstawać nowe aż do kolan. Nie mam pojęcia co robić aby to zatrzymać, mam kurna 170 cm wzrostu i prawie 67 w udzie. Nie moge znaleźć sobie żadnych spodni. Większość ledwo włazi mi za kolana. Dodam że nie jestem spasiony, mam z 15% bf. Uda są twarde zbite i nawet zarzeźbione.
Nigdy nie brałem koksu. Próbowałem trenować tak aby popalić mięśnie, obwody skoczyły, zacząłem biegać, obwody skoczyły. Nie wiem kurna co mam robić...

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
ja mam tak samo, w pasie 74 w udzie 64. Trenowałem kolarstwo szosowe jakieś 6 lat uda mam bardzo nieproporcjonalne w stosunku do reszty ciała. pewnie pojadą po mnie jak po burej suce, ale powiem ci że ja spodnie kupuje sobie na ciuchach. Trzeba się trochę nagrzebać ale często trafi się coś co wygląda jak nówka i pasuje na ulał, zresztą jak masz dziewczyne to z nią pogadaj ona będzie wiedziała o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
chcesz rozstępów na nogach? spoko.
Chodzi mi o jakiekolwiek metody zatrzymania wzrastania lub zbicia obwodu ud. (oczywiście bez szwanku dla pozostałych partii)

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2009-06-02 13:39:13

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuc jaka fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
Wielkie kopyta utrudniają tylko życie moim zdaniem(jeśli ktoś nie staruje w zawodach), ja mam słabe a i tak muszę przeszywać spodnie bo w kupuje za duże żeby mi na udach nie uciskały ...chciałbym mieć taki problem z łapami jak ty z nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
też bym tak chciał , ale z klatką heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19904
ja muszę kupować spodnie w pasie na 92 bo ponad 68 w udzie jest
przesrane, wole by tak góra rosła

Zmieniony przez - ttomas77 w dniu 2009-06-02 15:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
No też bym chciał, żeby mi tak góra rosła, a tu... :D

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
kumpel ma podobnie, i nawet taki sam wzrost, tylko ze on ma 71 ponad w udzie. nic z tym nie zrobisz taki masz gen i z nim nie wygrasz. kumpel tez nie trenowal, wszedl na bobme to nogi same poszly, ja uwazam ze masz szczescie. co do spodni to kupuj w skate shopie, niektore zarabiscie wyglądają. a ceny dzinsow wcale nie sa wygorowane.
mozesz ewentualnie zredukowac sie z bf to gwaratnuje Ci ze obwod Ci spadnie. zreszta ludzie maja po 80 w udzie i znajduja sobie spodnie. dasz rade.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
pudzian też ma taki problem bo ma 80cm w udzie a 90 w pasie !!! XD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POCZĄTKI

Następny temat

Marcin Jabłoński gdzie teraz pracuje?

WHEY premium