SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spanie i chudnięcie, jak to pogodzić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3285
Witam. Jestem ektomorfikiem i jak wszyscy oni mam problemy z nabraniem masy mięsniowej.

Moja waga to obecnie 75kg przy wzroscie 184cm. Zauważyłem, że o dziwo najwięcej wagi trace podczas snu, w nocy. Po obudzeniu jestem czasem o kilogram chudszy niż byłem kiedy kładłem się spać.Często budze sie już bardzo głodny. Co z tym zrobić? Póki co w ciągu dnia staram się pożreć tyle jedzenia aby zrekompensować nocną strate 1kilograma. Nie wiem czy to skuteczna metoda. Czy jeśli mam dużo jeść przed samym snem to nie będzie to szkodliwe dla mojego żołądka? Będzie on intensywnie pracował podczas snu... Co mam zrobić? Poradźcie prosze.

Mój staż na siłowni: niecałe 3 miesiące.
Wiek:29 lat
Budowa ciała: ektomorfik.
Dieta: staram się jeść zalecane produkty i to w dużych ilościach.
Cel: Nabranie masy mięsniowej.

Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Bobus1990 nie chodzi oto że mleko jest szkodliwe, chodzi oto aby zapewnić na noc organizmowi pokarm jak najwolniej wchłaniający.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
wstawaj w nocy na wysokobiałkowego gainera - serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3285
Jeśli to prawda to faktycznie będe wstawał w nocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
DIETA! Ułóż, wklej, itp :)

na NOC twaróg (w zależności od zapotrzebowania) ja szamam 100g i do tego OLIWA Z OLIWEK (spowolni wchłanianie) białka!

Jeśli masz szybką przemianę materii to wstawaj w nocy i pij odżywkę białkową np WPC OSTROWII

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Ułóz dietę z dodatnim bilansem kaloprycznym, dopracuj trening, zadbaj o odpowiednią regenerację.
Twój ostatni posilek niech stanowi ser twarogowy lub odżywka oparta na kazienie, nie ma potrzeby wstawania w nocy na posilek

staram się jeść zalecane produkty i to w dużych ilościach.
Nie oznacza to że spożywasz adekwatną dla Twojego zapotrzebowania liczbę kalorii

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-09-01 12:10:58

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3225
A co w tym dziwnego, że po 7 godzinach snu ważysz mniej? Ja nie jestem ektomorfikiem, nie mam żadnych problemów z przybraniem na wadze, a wieczorem zawsze ważę ok 1 kg więcej niż rano. Waż się tylko o stałej porze dnia (np. przed śniadaniem) i w ten sposób obserwuj przyrost masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 334
a co zamiast seru twarogowego ??
moze byc mass xxl ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
mas xxl za szybko sie wchlania poza tym na noc jest potrzebne bialko a tam jest tylko 25% reszta to wegle i tluszcz.Moja propozycja to jakies same miesko i warzywka na kolacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
białko z mięska wchłania się najszybciej poza tym jest tam tłuszcz warzywa to węgle więc o co Ci chodzi? jak nie chcesz twarogu to jajka, białko jajek też się długo wchłania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
To że jest się lżejszym rano, niż wieczorem jest czymś normalnym, i nie ma bata, że jak jesteś na dodatnim bilansie, to waga ci spada...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 334
nie ze niechce twarogu tylko w hiszpanii niema :/ ...
2 jajka jem juz rano !!
chodzi mi np jesli wracam o 12 wieczor na chate to co moge zjesc ??
czy 2 bialka jajej i z kubek mleka bedzie dobry ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym Red Bullem ?

Następny temat

Dieta wahoo 3000kcal

WHEY premium