SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam FItMaxa już zaczęty, każdy wyjdzie uśmiechięty%-) VOL. 2

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
c.d.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407




Witajcie,

Zapraszamy do obejrzenia otwartego treningu Andersona Silvy przed UFC 153.

Sądzicie, że da radę Bonnar'owi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Władimir Kliczko wydał specjalne oświadczenie, w ostrych słowach odnosząc się do komentarzy trenera Mariusza Wacha, Juana De Leona.

Walka będzie zacięta.

"Nie rozumiem, dlaczego tak zwani "przyjaciele", na przykład trener Wacha, już grzebią Emanuela Stewarda i moją karierę tylko dlatego, że Emanuela nie ma na moim obozie treningowym i może go nie być na walce. Emanuel to mój człowiek i zawsze nim pozostanie. On wciąż jest moim głównym trenerem, nawet jeśli nie ma go ze mną na początku zgrupowania i może go zabraknąć podczas pojedynku (co jeszcze nie jest potwierdzone w 100 proc.).

Tylko Emanuel, ja i mój team wiemy, jak my pracujemy we dwójkę, by przygotować się na walkę, i jak pracowaliśmy przez ostatnich 9 lat. Mogę powiedzieć tyle, że najważniejszą częścią naszej wspólnej pracy są rozmowy. Rozmowy o boksie i strategii walki. Rozmawiamy bardzo dużo!

Co oni myślą? Że nie możemy dalej tego robić? Dzięki nowoczesnej technice możemy i nadal będziemy mogli. Mój cały team, z Emanuelem, pozostanie w takim samym składzie, bez zmian. Rodzina, przyjaciele i fani z całego świata życzą Emanuelowi Stewardowi szybkiego powrotu do zdrowia i jestem pewien, że wkrótce znów pojawi się on przy ringu jako trener i ekspert HBO. Na zakończenie mam krótką wiadomość dla "przyjaciół", o których wspomniałem powyżej...

Odczepcie się i okażcie trochę szacunku! Nie próbujcie pogrzebać człowieka żywcem! Emanuel Steward jest wciąż moim trenerem i przyjacielem i to się NIGDY nie zmieni! Już nie mogę doczekać się spotkania z wami wszystkimi w ringu 10 listopada!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
co sie z PawelSzEvc stało , zakonczona współpraca ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
śnieeeeeeeeeeeg!!!!!:D:D:D

Zima nadeszła hehe:D

co znowu taka posucha w spamie?:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
bo spam to spam a nie jak to Sly-tech z niego zrobił temat informacyjny no ii nie ma Pawła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
sly pewnie się pomylił i wkleił info nie tam, gdzie chcial;)


A Paweł, myślę, że niedługo napiszę o co chodzi:):)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
współpraca zakończona. z ogromnym niesmakiem z mojej strony. Nie chcę na razie wdawać się w szczegóły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Cisza cos tutaj..Jak Paweł studia???

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2012-10-27 19:59:18

Iron Horse Series Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy produkt - Good night - wypróbuj i TY!!

Następny temat

kobiety a odżywki

WHEY premium