SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalić tłuszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam,poczytałem sobie o diecie tłuszczowej i bardzo mnie to zainteresowało,miałem przerwę w cwiczeniach około 3 lat i przez ten czas trochę sie obtłuściłem,w tej chwile ważę w granicach 93-95 kg,przy wzroście 177cm,nie zależy mi bardzo na masie ,więc jak strace trochę kg będzie extra,tym bardziej,że dania w tej diecie nawet mi odpowiadają(przeczytałem kilka postów,ale to za mało ,żeby sobie samemu poradzić).
Czy ktoś z was może mi pomóc jak ułozyć taką diete,co jeść i w jakich ilościach itd.,żeby spalic tłuszcz i nabrac trochę wyglądu.Cwicze 3 x w tygodniu na siłowni,sporo aerobów,jeżeli macie jakieś propozycje co do ćwiczeń będę również bardzo wdzięczny,dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Zrobisz jak uwazasz ale 3g to stanowczo za duzo i moze wywolywac skoki insuliny,co na tuszczowej moze = przyrost masy(tuszczowej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Opieraj sie na rybach,miesie,jajkach,olejach(lniany i z oliwek),warzywa,orzechy i nasiona.Przyjmi 2g bialka na kg wagi,30g wegli a reszta tuszcze wynikajace z zapotrzebowania kalorycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jedz dużo zdrowych tłuszczy i około 3 g białka oblicz zapotrzebowanie i - 500 kalorii to wyjdzie ile tłuszczy musisz podziel to na 5-7 posiłków

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyliczyłem i wyszło tak:
2071 - bmr
2459 - z aktywności
4530=razem
Tu się kończy moja wiedza i jak narazie mozliwości.Dyscyplina którą uprawiałem była na tyle ciężka ,że spalałem wszystko,później siłownia ,raczej dla zdrowia,ale po 3 latach przerwy jest mi potrzebna dieta.Nie wiem czy po jakimś czasie powinienem zmienić ilośc kalorii?,po treningu posiłek powinien być bogatszy,tak to rozumiem.NIestety jestem laikiem jesli chodzi o diety i potrzebna mi pomoc,móglibyście mnie bardziej jasno i prosto oswiecić?Wiem,ze takich postów są setki,ale zawsze potem macie satysfakcję z pomocy takiemu jak ja i z moich wyników .Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Zakrzes 3g to za duzo po co na tuszczoej dostarczac tyle glukozy? To masz juz latwo tylko kupa kalori jak to policzyles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego calculatora http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html
Moze trochę z godzina mi przesadziłem,teraz się zastanowiłem bardzo dokładnie ,ale i tak coś mi sporo wychodzi,w obydwóch po 2071,czyli razem 4142.
Rozumiem ,ze ilośc wegli podana przez ciebie "qazar" dotyczy jednego dnia a nie jednego posiłku,naczyatłem się dzisiaj trochę i zaczyna młapac powoli o co w tym chodzi,ale przyda się każda pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja 3 g białka napisałem a nie wegli
przeciez tyle białka jak najbardziej nie przeszkadza

Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2004-06-06 05:50:07

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Zakrzes ja wiem co napisales,ale 58% bialka jest kowertowane na drodze glukoneogenzy do glukozy,przeciez organizm skads musi czerpac wegle
Tak 30g na caly dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale może przejsc na procez ze tylko sladowe ilosci beda mu potrzebne do potrzymania pracy mózgu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to może mi laikowi powiecie ile? po 2 g czy 3 g białka?bo teraz zaczynam sie gubić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak na redukcje ja bym brał 3

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem z masa pomoz

Następny temat

Filet z kurczaka jak go przyrządzacie ?

WHEY premium