SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filet z kurczaka jak go przyrządzacie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 629
Już mam dosyć filecika z kurczaka na parze i dlatego to zapytanie jak wy go przyrządzacie z czym z jakimi przyprawami itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mi tam smakuje możesz piec w piekarniku

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 629
No mi tez smakowala ale po 2 latach moze sie znudzic:) a czym przyprawiasz a tak wogule to solisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja np. robie zalewe z saletry,czosnku,cebuli i przypraw.mocze rano w tej zalewie pokrojone w plastry piersi.to niby krótkie peklowanie sprawia iż mięso jest różowe i bardzo kruche.po wyjęciu mięsa z zalewy opłukać je dokładnie pod wodą.mieso w zalewie wystarczy że polezy 2 godziny a zalewe można trzymać nawet do 3 tygodni.saletra konserwuje i sprtawia że nic się nie psuje.trzymać ją oczywiście w lodówce.tak "zapeklowana" pierś pieke w piekarniku.za***ista sprawa.polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Ja smaze przyprawione filety wegeta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
a ja robie w microfali. Wyjmuje z zamrazarki wczesniej posegregowane porcje i wkladam na 10 min do microfali, oczywiscie zalewam woda i dodaje jakies tam przyprawy - delikate czy cos nawet nie wiem. Czasem zalewam sokiem pomidorowym wtedy jest lepsze. Rozne kombinacje stosuje ale zawsze pieke w microfali bo nigdy nie mam na nic czasu

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
a ja mam cyklojeta....

i robię fileta z tzw. rusztu

bez tłuszczu, opiekanie gorącym powietrzem

smaruję oliwą z oliwek, aby się nie wysuszał
posypuję przyprawą do kurczaka

i gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Jakie są wartości odżwcze filecika?
Polecam smażonego fileta w oliwie i pod koniec polanie go sokiem z cytryny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
a ja przyprawiam fileta, obkręcam go w folię aluminiową i piekę w kominku. jest smaczna i soczysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
A ja naprawde potrzebuje wiedzieć jakei są składniki odżywcze :)

Czy wy też uważacie jak wiele osób że filety nie mają smaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja gotuje z vegetą

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalić tłuszcz

Następny temat

"proszę o pomoc w ułożeniu diety redukcyjnej"

WHEY premium