SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze oraz izolat białka przy diecie low carb

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5132

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

59,7kg/167cm

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

redukcja tkanki tłuszczowej

Stosowane już wcześniej suplementy

therm line

Stosowane wcześniej spalacze

therm line
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Jestem nowa na forum dlatego bardzo prosiłabym o porady odnośnie diety.Chciałabym rozpoczać dietę Low Carb doradzono mi abym dokupila izolat białka serwatkowego.Na forach różnie sie na ten temat wypowiadają a mianowicie jedni zachęcają do kupna białka inni piszą że jest to bezsensowne.Mam zamiar rozpocząć intensywne ćwiczenia.Na siłownie chodzę od 2 lat z róznym zaangażowaniem ;) Postanowilam się wziąść w garść i wytrwać w postanowieniu oraz diecie.Mam 23 lata Waga 59,7kg Wzrost 167cm Tkanka tłuszczowa 22,3% .Kupilam chrom,zielona cherbate+cla oraz therm line.Z doborem ćwiczeń niemam wiekszych problemów gorzej z dietą.Przyzwyczajona bylam do 2 wiekszych posilków niestety czesto kalorycznych.Z tego co wyczytalam plan diety powinien zawierac 5 posilkow.Na silownie chodzę dośc pozno(19-21).Doradzono mi zebym po treningu pila izolat bialka.Zamiast kolacji(czyli np twarozku) moge pic izolat? Co wy o tym myslicie oraz jak czesto?Rozumiem ze mieso\ryba przed treningiem.Chciałabym zejść do ponad 50 kg w dość krótkim czasie.Sama ułozylam sobie przykladową diętę niestety niejestem specjalista tak więc prosiłabym o poprawki:)

9:00 bialko jaj 3 sztuki 'kawa bez cukru '(?)
12:00 płatki owsiane+mleko 0%
15:00 filet z kurczaka + jakieś warzywa +oliwa z oliwek
18:00 jakas rybka np makrela wędzona lub tunczyk w wodzie
21:00 izolat lub twarozek

oczywiscie w miedzy czasie duzo wody niegazowanej oraz herbata zielona.Napiszcie co myslicie o przykladowym menu;)oraz o izolacie .Jesli stosowanie go jest dobrym pomyslem to kiedy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
50kg przy twoim wzroście? i to dośc szybko?? Wypełnij ankietę z regulaminu naszego działu i napisz swoj plan treningowy i rozkład BWT jaki planujesz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-01-17 22:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Więc tak ja obliczałam to tak:
Waga 59,7 kg Wskażnik TT 22,3%

59,7-22,3% =37,4 37,4 x 2= 74,8 g BIAŁKO !

59,7 x 30= 1 791 1791-500(deficyt)= 1291-299,2 kcal
(bo 74,8g x 4=299,2kcal) =991,8 kcal TŁUSZCZ !
(to jakies 110,2 g) cos za dużo...
Węgle nie więcej niż 20 g!

Niewiem czy dobrze licze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
500kcal deficytu to prawie połowa twojego BMR kalorycznośc wyliczona przez ciebie jest nizsza niz zalecane zapotrzebowanie dla 5 letniego dziecka. Mówie to by ci uświadomić gdzie sie znajdujesz teraz i co chcesz sobie zrobić.
Tu nie propoagujemy głodówek pomysłów z LC dla samego pomysłu - bo to fajnie wygląda, ale sie zle konczy >
Chcesz zrobić to z głowa i na prawdę wziąć sie w garśc to dokończ pisać o co prosiłam i nastaw sie na konkretne podejście, a jak ci odpowiada ten styl co teraz masz to pij co chcesz po treningu bo to ma poślednie znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Jak wspomniałam na siłownie chodze 3 x w tygodniu (Pon,Śr,Pt)
Głównie staram sie zgubić tłuszczyk na udach oraz pośladkach.
Ćwiczenia zaczynam od rozgrzewki 30 min rowerek lub 10 min bieżnia lub 30 min orbitrek.Jeśli w dany dzień "robie" dolną partię przewaznie zaczynam :
-rowerkiem potem
-steperek.(Staram sie utrzymywać "aby mięśnie były ciepłe").
-wypychanie suwnicy siedząc( zeby zmeczyc miesnie )
- steperek
-mięśnie przwodzicieli oraz odwodzicieli (obciążenie 25kg)na maszynie stojącej 2 serie po jakieś 50X lub więcej na każdą nogę(aż poczuje),pośladki na tej maszynie obciążenie 15 kg
-wykroki z ciężarkami 3 kg
-reszta ćwiczeń na posladki oraz nogi na macie
-wspięcia na palce na maszynie
-rowerek na koniec rozciganie

Gdy robię górną partię zaczynam od aerobów najczęściej interwały ok 30 min potem cwiczenia na plecy ręce oraz brzuch na maszynach.

Chciałabym się skupic na dolnej parti ciała górna tylko utrzymać "zarysowaną":)
Jeśli chodzi o ilość serii oraz powtorzeń to robie to na 'oko' aż poczuję
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Obliczałam na podstawie wzoru z internetu ale możliwe ze jest to źle.Niestety 'średnie ' pojęcie mam o tym.
"...Ilość białka należy utrzymywać na poziomie ok. 2,5g na kg masy ciała.." Tak więc w moim przypadku 59,7x2=149,25 g Białko
Węglowodany 20-30g ?
Absolutnie niejestem za głodówkami bo takowe mialam srednio co rok a nastepnie sie objadałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
http://www.K**.pl/diety-redukcyjne-ckdtkdlow-carb-27689.html  z tej stronki wyliczałam wczesniej gramature.

Białka 2,5 g/kg
Węgle 1,5g\kg
Tluszcze 1g\kg

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Obli napisała Ci co masz zrobić.

Zapoznaj się z regulaminem https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
- w dziennik na potreningu.pl wrzuć ten swój jadłospis, generuj zrzut i wklej tutaj
- wypełnij ankietę z regulaminu
- wnikliwie poczytaj linki z regulaminu
- wklej zdjecia sylwetki

Poczytaj dzienniki innych dziewczyn i wroć jak zrobisz to wszytsko powyzej.
Trening tragedia Nie ma sensu...
Rozgrzewka na orbim, rowerku 30 min?

I edytuj posty (zolta karteczka)


Zmieniony przez - natasza__ w dniu 2012-01-18 19:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Ok sorki jestem nowa więc moze od poczatku
Wiek : 23 lata
Waga : 59,7kg
Wzrost : 167cm
Obwód w biuście(1) : 89cm
Obwód pod biustem : 77cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 75cm
Obwód na wysokości pępka : 75cm
Obwód bioder (3): 95cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 54cm
Obwód łydki : 36cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : niestety uda oraz pośladki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : piersi;)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) Basen sporadycznie, siłownia(3xtydz)
Co lubisz jeść na śniadanie: Zaczynam kawą,często jajecznica z ketchupem:)
Co lubisz jeść na obiad : Mało gotowanego, najchetniej serek ziarnisty z pomidorkiem
Co jako przekąskę : kanapki.....
Co jako deser : mało słodkiego, w lecie lody sporadycznie jakas czekolda
Ograniczenia żywieniowe : Kiedyś Jaroszka,Na dzień dzisiejszy z mięs tylko filet drobiowy.z szynek polędwica sopocka
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : Wszystko wporządku.Nieraz problemy ze stawami(staw kolanowy)
Preferowane formy aktywności fizycznej :Silownia Rowerek ewentualnie basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Therm Line
Stosowane wcześniej diety : na diecie przez całe życie.Głodówki,dieta białkowa .(Raz odchudzanie zakonczone sukcesem
-10 kg w ciagu 2 mcy dzięki siatkówce oraz ztego powodu" brakiem czasu na jedzenie" ,niestety czasy gimnazjum.)


Moim celem jest redukcja tłuszczu zwłaszcza z ud oraz pośladków.
Moim problemem jest ułożenie diety ponieważ doradzono mi dietę low carb oraz wspomaganie sie izolatem białka postanowiłam dowiedzieć się więcej na ten temat.Po przeczytaniu informacji z wielu stron starałam sie ułożyć gramaturę niezbędnego białka tłuszczy oraz węgli niestety źle.Znalazlam strone http://dietyyy.blog.onet.pl/Uloz-diete-sam-a-bez-zbednych-,2,ID300053576,n 

BMR (Zapotrzebowanie kaloryczne)59,7x24=1 432,8 kcal
1 432,8x0,9=1 289,52 poprawne BMR dla kobiet
1 289,52x1,1= 1 418,472 kcal dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Oto moja przykładowa dieta
9:00 bialko jaj 3 sztuki 'kawa bez cukru '(?)
12:00 płatki owsiane+mleko 0%
15:00 filet z kurczaka + jakieś warzywa +oliwa z oliwek
18:00 jakas rybka np makrela wędzona lub tunczyk w wodzie
21:00 izolat lub twarozek

Zdjęcie postaram się dodać w najbliższym czasie.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady odnośnie treningu oraz diety.
Chciałabym w diecie uwzlędnić izolat biała(dobry w dobrej cenie)oraz therm line, zielona herbata+cla i chrom które juz posiadam.

Chciałam dodać ze przez moją nienawiść do mleka(mleko akceptuje jedynie odrobinke w kawie i wszedzie tam gdzie go nieczuć,gdy jem płatki z mlekiem jego jest tyle ze platki nie maja prawa plywac)oraz problemy ze stawami zwlaszcza w kolanach(sporadycznie) prowadzę zacięta wojne z chlopakiem o codzienne picie kakao.
Słyszałam ze kisiel tez jest dobry na stawy a kakao przy diecie niepolecane,tym bardziej nie z mlekiem 0%(ktore wg mojego mezczyzny nie jest mlekiem) . Jestem też maniaczką kawy (bez cukru) ,staram sie nie pić więcej niż 3 szklanki. Proszę madrzejsze osoby w tym temacie o jakiekolwiek rady:)ja niestety jestem laikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bożesztymoj. Dawaj foty, a dietę wrzuć na www.potreningu.pl.
Co ma mleko do sprawności kolan? Ty mięso/ryby i galaretki mięsne szamaj.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleżance pewnie chodzi o jedną z frakcji kazeiny która przy większych ilościach może powodować problemy ze stawami. Ale to przy spożywaniu jakichś 400-500g twarogu dziennie ale nie piciu dwóch szklanek mleka
BTW, dieta tragiczna

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2012-01-18 21:13:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/karakrason

Następny temat

dziennik BALBINKI - wypokać lenia !!

WHEY premium