SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a proporcje BTW w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
Witam.Jestem aktualnie na diecie redukcyjnej i sprawdzając swój bilans B/T/W mam takie proporcje 30% białka,20% węgli i 50% tłuszczy.Czy takie proporcje mogą być na diecie redukcyjnej?

Moje zapotrzebowanie to 3052 kcal natomiast odciąłem 400 kcal w diecie

Pytam z prostego względu,ponieważ waga aktualnie spada zbyt wolno (0,25 kg na tydzien) i nie wiem czy to wina w diecie czy po prostu więcej areobów dorzucić:)

Treningi siłowe 3x w tygodniu + po każdym treningu 30 min areobów.

W załączniku podaje przykład mojej diety (przykład ponieważ zmieniam sobie posiłki na podobne wartości BTW i kcal)


Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Wypełnij ankietę działu i wrzuć zdjęcia, na razie nie wiadomo po co i dla kogo ta dieta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
J/W daj więcej danych
...B/T/W mam takie proporcje 30% białka,20% węgli i 50% tłuszczy.Czy takie proporcje mogą być na diecie redukcyjnej?.... - mogą być ale Ty masz inne BTW w tabelce


Zmieniony przez - s16 w dniu 2016-04-29 13:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
b: 190,6 g (28,9%) w: 143,2 g (21,7%) t: 145,0 g (49,4%) -dokładnie takie
Co do ankiety -gdzie dokładnie ją znajde? Zdjęcia wrzucę w niedziele.Poproszę kogoś by mi zrobił bo samemu to ciężko


Zmieniony przez - ThisIsGame w dniu 2016-04-29 20:35:40

Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
W przypadku zaznaczenia tej opcji wypełnij ankietę:
Wiek : 22 lata
Płeć :mężczyzna
Cel : redukcja tkanki tłuszczowej
Waga : 84,3
Wzrost : 178cm
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) :25-30%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) :
Wstaje o 6.15 trenuje 15.00 kładę się spać 22.00-23.00 Przerwy w pracy mam o 11.00,13.00 natomiast na studiach to zależnie od zajęć.
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) :Trenuje w dobrze wyposażonej siłowni 3x w tygodniu trening siłowy +30 min treningu aerobowego (bieganie na bieżni)
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie : Dieta jak poprzednim poście.
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) :Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem
Stosowana lub planowana suplementacja :Stosuję aktualnie BCAA,oraz monochydrat kreatyny planuje używać spalacza gat get fuel (mam go dosyć długo i muszę sprawdzić czy jest jeszcze dobry,jeżeli nie to spalacz z VPX Redline

Jeżeli chodzi o diete to tak jak w tabeli aczkolwiek posiłki zmieniam np:
Śniadanie-omlet z 4 jaj + bułka razowa +pomidor/ogórek kiszony
II i III posilek-makaron ziarnisty (50 gram) +250 gram piersi z kurczaka+warzywa+2 łyżki oliwy
Ostatni posiłek tutaj różnie:czasami makrela wędzona,czasami tuńczyk z puszki w sosie własnym,czasami omlet a czasami po prostu białko z łyżką oleju rzepakowego

Trening
Trenowałem wcześniej FBW natomiast aktualnie przerzuciłem się na split
Pon Klatka Biceps
Wyciskanie na płaskiej/hantelkach 3x12,10,8 (ostatnia z regresją)
Wyciskanie na skosie na hantelkach
Rozpiętki na bramie

Biceps
Uginanie rąk na gryfie 3x12,10,8 (z regresja)
Uginanie młotkowe 3x12,10,8
Modlitewnik 3x12,10,8

Środa Nogi Barki

Przysiady ze sztangą 3x12,10,8
Wypychanie nóg na suwnicy 3x12,10,8
Wyprosty nóg na maszynie 3x12,10,8
Wspięcia na palcach (na zmiane noga) 3x12,10,8

Barki
Wyciskanie sztangi z przed głowy w siadzie/wyciskanie żołnierskie 3x12,10,8
Unoszenie sztangielek na boki 3x12,10,8
Unoszenie sztangielek do przodu 3x12,10,8
Kaptury 3x12,10,10


Piątek
Plecy Triceps
Ściąganie drążka w szerokim nachwycie do klatki 3x12,10,8
Martwy ciąg 3x12,10,8-6
Wiosłowanie ze sztangą 3x12,10,8
Ściąganie drążka w wąskim uchwycie do klatki 3x12,10,8

Triceps
Wyciskanie Francuskie 3x12,10,8
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3x12,10,8
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x12,10,8 z regresja

Oczywiście po każdym treningu 30 min areobów na bieżni


















Zmieniony przez - ThisIsGame w dniu 2016-05-01 10:42:27

Zmieniony przez - ThisIsGame w dniu 2016-05-01 10:57:44

Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
czy jest jakiś program co układa jadłospis?
męczę się nad nim już drugą godzinę.
Chodzi o to, że w momencie gdy wychodzi zbyt duża ilość załóżmy Węglowodanów i próbuję je obciąć, to traci się na tym jakaś inna wartość. I np. wowczas już białka się nie zgadzają. To samo z kalorczynością
Więc czy jest jakiś program, który na przykład pod nasze zapotrzebowanie ,,ustala'' jadłospis?
Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
Ja używałem tego z po treningu.Chyba nigdy nie będziesz miał idealnych proporcji BTW by to tego zgadzała się kaloryczność w 100%

Ja patrze głównie na kalorie,starałem się wybrać najmniej przetworzone jedzenie i najwygodniejsze zarówno do jedzenia jak i do przygotowania.Jako ,że mam problem z węglami -strasznie mnie po nich zalewało i zapychało to ograniczyłem je po prostu na rzecz tłuszczy-dzięki temu nawet lepiej się czuje (tylko nie wiem czy tak duża wartość tłuszczu sprzyja redukcji :D)

Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
to ja zaś myslalam, ze rozklad BTW ważniejszy, niz kaloryczność :)
będę starała się jeszcze kombinowac :)
chyba mam jak Ty- byle co zjem węglowodanowego i momentalnie widzę te niefajne efekty ;)
wiekszej ilości tłuszczu się też boje, bo w sumie nie probowałam jeszcze takiej kombinacji i jakos hm... nie wiem czy to widze ;)
ale spróbuję ;) dzięki za odpowiedź ;)


Zmieniony przez - niedowiary w dniu 2016-05-02 12:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
od tłuszczu nie utyjesz (o ile zgadzają się kcal) Nie odkłada się on w postaci tkanki tłuszczowej tak jak to się dzieje z węglowodanami :)

Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
Tak czy siak temat można zamknąć,wypełniłem ankiete,zdjęcia wrzuciłem odpowiedzi nie uzyskałem,więc nie ma sensu żeby ten temat istniał :)

Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening poranny

Następny temat

Poprawiona Dieta Redukcyjna

WHEY premium