A teraz zamierzam wziąść się bardziej za liczenie kcal itp.
Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,75W + 5H – 6,75A = 66,47 + 962,5 + 855-108= 1770,98
1770,98 * 1,6(współczynnik aktywności fizycznej)= 2833,55n
2800 - 300 = 2500 kcal
Białko ( 2g na kg mc) 2g * 70=140g 140g * 4kcal= 560kcal
Węglowodany (3
gram / kg mc) w dni treningowe zwykle zwiększa się ilość węglowodanów (3,5 gram / kg mc )
-w dni zwykłe 3 * 70= 210g 210g * 4kcal = 840kcal
-w dni treningowe 3,5 * 70=245g 245 * 4kcal= 980 kcal
Tłuszcze
- w zwykły dzień 2500kcal- 560kcal - 840kcal= 1100kcal 1100kcal / 9 = 122,22g ( czy ja naprawde tyle tłuszczów potrzebuje?)
-w dni treningowe 2500kcal - 560kcal - 980kcal= 940 kcal 940kcal / 9 = 104,44g
A w diecie redukcyjnej podaż tłuszczu to około 0,5 -1 gram/ kg mc, czyli powinno być mniej więcej tak 0,6 * 70= 42g 42g * 9= 378kcal
Co robie źle?
Zmieniony przez - Oszołom w dniu 2012-04-01 10:30:21