SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu podczas wyiłku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Jest tego wiele i nie wiem co wybrać chciałbym zainwestować w jakiś spalacz tłuszczu ponieważ za niedługo planuje wyprawę rowerową około 800 km. Dawno temu używałem spalacz z olimpu thermo speed extreme. Czy jesteście w stanie polecić coś co naprawdę działa mam 172 wzrostu i około 72 kg, staż na siłowni to około 7 lat, tłuszcz chciałbym zgubić tylko z brzucha. Planuje też zabrać ze sobą białko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
z własnego doświadczenia powiem Wam, że te wszystkie lightowe spalacze typu scorch, thermo stim itp. to kant hooya potrzaskać. jeżeli na nie macie wydawać kasę to lepiej wcale ich nie brać, bo goowno dają. jeżeli oczekujecieaby suplement typu spalacz tłuszczu miał dawać efekt to celujcie w te mocne z górnej półki albo wcale. najważniejsza jest w tym wszystkim bowiem aktywność fizyczna. intensywność i systematyka. jeżeli chcecie robić kardio to na maxa i najlepiej na czczo. lightowa jazda rowerem całkowicie odpada. pot musi lać się z doopy. najlepszy jest jednak wysiłek o zmiennej intensywności a taki osiągniecie najłatwiej podczas gier zespołowych. nie ma lepszej metody utraty zbędnych kg jak np trzy - cztery razy w tygodniu pograć sobie w gałę lub w kosza itp. (oczywiście nie na stojącą, tutaj też trzeba zapyerdalać).

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Machine_man_burner-opis1282.html 

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jaki masz BF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
40neos


poczytałem trochę o tych suplementach i maja nie za dobra opinię lepszą ma thermo speed
FB 15%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Te w/w suplementy sa ok w sumie nie wiem gdzie mogles przeczytac o nich nie za dobra opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
przeczytaj opinie w sklepie sfd włanie na stronach które są wyżej wymienione, o tych opiniach pisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scorch na pewno jest lepszy niż Thermo Speed Extreme. Obczaj jeszcze Detonate od Gaspari.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Scorch ma nieciekawe opinie ale ten detonate od gaspari to bardzo ciekawa propozycja tylko mało jest tabletek czy ktoś tego z was używał ? na ile to starcza takie opakowanie ?

Zmieniony przez - Dawidow89 w dniu 2013-07-14 23:37:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Do konca na opinie ze sklepu bym tam nie patrzyl bo jesli ktos nie ma diety to i nie ma efektow. A Scorch ma ciekawy sklad. Detonate to juz taki bardziej konkret

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-07-15 00:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dendrobium to substytut geranium, więc pewnie urywa dupę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jak teraz tak napisales to skojarzylo mi sie ze ten skladnik jest w Craze. Wiec jest moc Jednak na aktualny poziom BF autora to wedlug mnie za wczesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy do bułgarii możńa wziąść odżywke białkową

Następny temat

Przed i potreningówka

WHEY premium