SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu po treningu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Szukałem w wyszukiwarce, ale nic odpowiedniego nie mogłem znaleźć. Zazwyczaj na spalacz napisane jest, żeby brać dawkę 30 minut przed treningiem, czy wielką różnicę sprawi, jeśli będę brał po treningu? Jak wiadomo tabletki owe mogą podnosić ciśnienie, a ja czasami po kawie czuję, że przy wysiłku serce bije mi mocniej niż zwykle. Wiadomo też, że po wysiłku kawa ciśnienia nie podnosi. Stąd to pytanie. Konkretnie chodzi o MAN - Scorch Reveal The Steel 168 kaps.

Buckie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Temat wydaje się wyczerpany, ale może jeszcze komuś coś przyjdzie do głowy.

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Napewno Ci spalacz potrzebny ?
To nie sa jakies cudowne srodki, a wiekszosc z nich wlasnie ma takie skutki uboczne, jak podwyzszenia pracy serca itd...
Branie spalacza po treningu, to tez jaki s bezsens.
Sprobuj cos lekkigo opartego na L-karnitynie, jak Cutting Edge na przyklad...
https://sklep.sfd.pl/Z_pozostalych_firm..._USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Ale czemu po treningu bez sensu? Przecież metabolizm nie ogranicza się do okresu treningu, więc w gruncie rzeczy co za różnica? Może i niepotrzebny, na razie próbuję bez, dopiero pierwszy tydzień, już widzę małe efekty (takie jakie są możliwe w tak krótkim czasie), ale już mam to zakupione.

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
...

Buckie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój dzienny jadłospis - problemo-pytanie

Następny temat

Kilka pytań odnośnie produktów.

WHEY premium