SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczu po zaniedbaniu 5 letniego treningu - Prośba o pomoc w doborze supli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
Cześć

Krótko mowiąc, przez ostatnie 2 lata zalałem sie tłuszczem, mięśnie nadal są bo caly czas starałem sie pojawiać na silowniale musze sie do nich dokopać.

Dieta juz jest od miesiąca, 4 kg mniej, nie jem pieczywa, tylko otręby z jogurtem naturalnym, i duzo mięsa/nabiału, warzyw.

Piję białko whey protein gold, nic narazie nie łykam. (dieta i białko to teraz moja rutyna, wolałbym ich nie zmieniać)

Jutro będę zamawiał L-Karnityne extreme 1500mg olimpu, Scorch reveal the steel, BCAA w proszku (ciekaw jestem smaku, zawsze łykalem tabletki). Myslalem tez nad ekstraktem z zielonej herbaty.

Pienędzy mi nie szkoda, byleby pomogło w redukcji. Ważne jest dla mnie to żeby nie zlecieć za bardzo z mięśni ktore mam... Moje pytanie brzmi:

Jak brac to co opisałem? ( o ile dobrze kombinuje z suplami )
Jeśli źle kombinuje z suplami, to co zamówić żeby zminimalizować spalenie mieśni?


Trening to 3 razy w tygodniu 45 minut bardzo intensywnej obiegówki,
działa na mnie prawie jak aeroby. Do tego biegam 3 razy w tygodniu 30 minut interwalów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4556
Kładę się spać, więc nie rozpiszę się za bardzo. Najważniejsze rzeczy. Na początkowym etapie redukcji powinieneś wykorzystać potencjał, który daje Ci dobrze skomponowana dieta i odpowiedni trening. Z suplementacji - skoro białko już jest, to je zostaw. BCAA - może być. Możesz ewentualnie dokupić coś prozdrowotnego - Omega-3, jakieś witaminy (choć to z diety można również czerpać). I przede wszystkim odpuść na tym etapie spalacze, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że poziom tkanki tłuszczowej masz wysoki, zostaw je na późniejszy etap, a teraz czerp jak najwięcej z treningów i diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Wklej dokładną diete z jednego dnia, bo zakladam w ciemno, że bedzie co poprawić, zwlaszcza po tym, co napisales. l-karnityny nawet nie kupuj- do redukcji fatu sie nie nadaje. Omega-3, bcaa, green tea (egcg) w zupelnosci stykną na chwile obecną.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
1 posilek

60g otrębow owsianych
20g otrębów pszennych
jogurt naturalny
owoc (malina/truskawka/jablko/banan itp.)
Jedna miarka białka

2 posiłek

serek wiejski + kawałek mięsa, czasami kabanos z łososia


3 posiłek (przedtreningowy)

pierś kurczaka lub 2 sznycle z indyka lub spory kawałek łososia (nie mam wagi kuchennej) + sałatka z warzyw

4 posiłek

taki sam jak przedtreningowy, ze zróżnicowaniem warzyw i przypraw do mięsa.

4 posiłek

taki sam jak pierwszy, tylko mniejsza ilość otrębów (około 40g owsianych)


Wszystkie potrawy jem bardzo ostre, nawet sałatki (tak lubię).

Czasami popijam sobie Pepsi Max lub Cole Zero, lepsze to niż słodsze odpowiedniki.

Dieta mi odpowiada, wolałbym jej drastycznie nie zmieniać, chodzi mi bardziej o suplementy.


Wielkie dzięki za szybką odpowiedź

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2012-05-01 11:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2504
Ile Ci tu węgli wychodzi, bo z tego co widzę to ich praktycznie nie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
Taka dieta, głównie spożywam białka, węgle są z warzyw i otrębów.

Tak jak pisałem wcześniej, pytam głównie o suplementację. Jeśli niema sensu wspomagać sie suplementami przy takiej diecie bo i tak mi zleci większość mięsa to też chciałbym to wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta do zmiany. gdzie masz zdrowe tluszcze?? otreby i kupne wedliny powywalaj. masz brak dobrych ww, ryb, roznych mies, jaj, warzywa wszedzie. przy tej diecie szkoda nawet kasy na najlepsze spalacze

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
dieta do zmiany. gdzie masz zdrowe tluszcze?? --------------------

Z jakich produktów mogę je dostać, i w jakich ilościach spożywać?

otreby i kupne wedliny powywalaj.---------------------------------

otręby muszą zostać, dużo błonnika, potrzebne mi są tez do placków (jajka, jogurt naturalny, otręby, cynamon), jem je co drugi dzień.

Co do kupnych wędlin... wtf? przecież sam kurczaków hodować nie będę :D


masz brak dobrych ww, ryb, roznych mies, jaj, warzywa wszedzie.------

dobrych węglowodanow czyli? jakie to będą produkty? Jaja i rożne mięsa są, co do warzyw to chyba nic mi sie nie stanie od jedzenia sałatki 2 razy dziennie:)



przy tej diecie szkoda nawet kasy na najlepsze spalacze---------

ok, może w takim razie jakieś witaminy? ekstrakt z zielonej herbaty? nic nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
oliwa, lniany, tluste ryby, tluste miesa, jaja, awokado, olej z kokosa. wedliny to nie mieso, tylko wyroby miesne: kabanosy, kielbachy, etc... warzywa sie daje wszedzie. min 750g dziennie. gdzie masz te dobre ww?? ja widze tylko owoce. kasza, owsianka, ryz, makaron. komosa ryzowa. otreby wywal albo zmniejsz, a rano daj owsiane PŁATKI !!!! nic nie pomoze, bo dieta kuleje

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244
Dieta ktora mam jest dosyć znana, sam jej nie wymysliłem, duzo ludzi ją stosuje, jedząc produkty ktore piszesz miałem bardzo słabe wyniki przy redukcji (diety sam nie rozpisywałem), stosując te diete ktora mam bez cwiczen zleciało mi kiedyś 30 kg w 4-5 miesiecy, to były tez mięśnie, ale zbędny tłuszcz mi praktyczie caly poleci. Pozniej nabudowalem na to mięsni i bylo bardzo dobrze.

Obecnie robię lżejsza wersję tej diety, myślałem że suplementy pomoga mi zachować przynajmniej troszke tego co kiedyś zbudowałem. Jeśli nie da rady to trudno. Zleci mi tyle ile ostatnim razem albo i więcej.

PS: ta dieta to nie głodówka, tak się może wydawać przez wyrzucenie większości węgli, nigdy nie chodzę głodny. Opycham się do syta.

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2012-05-01 13:10:46

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2012-05-01 13:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2504
Aż jestem ciekawy co na to Koniu, nie sądzę, żeby Twoja dieta była pozytywnie odebrana :P
Według mnie powinieneś ładować przynajmniej 3x w dniu białko z mięsa, nie z prochu. Przed treningiem lub po z węglami, na wieczór węgle odpuścić i doładować się białkiem + tłuszczami i będzie cacy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny 84 kg 178 cm

Następny temat

REDUKCJA- DIETA+FBW wyniki po 9 dniach

WHEY premium