SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu który wystrzeli mnie z butów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przeniosłem do odpowiedniego działy

niekoniecznie z 1,3 bedzie taki szał , ja wale 2 tested i moge isc spac z czasem wrażliwość nie jest juz taka jak na poczatku, choc mnie ogolnie nie pobudzał jakoś specjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
https://sklep.sfd.pl/Vpx_Redline_ultra_hardcore-opis3080.html to bierz ten w slepie sfd to jeszcze punkty bedziesz zbierał na darmowego supla tylko musisz sie zapisac na zbieranie punktów

ja miałem z 1,3 i nie mogłem sie ogarnac

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-08 15:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
ile masz lat rasi? i jaki procent bf?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
zamiast zacząć powoli, od supli pokroju thermo stim/trec clenburexin to walisz jak z moździerza w muchę...
a potem jak dociąć się będziesz chciał to co? t3 i efedryna? a może dnp?
powoli chłopie, zacznij od 100% ogarnięcia diety i jednego z tych 2 spalaczy które podałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
jak chce kupic to i tak kupi, polecam HyperLean FX7 ;] dla mnie miazga, i niema takiego zjazdu po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ajjjgor
Ok bede pamietał ;) tylko na allegro ostatnia sztuka sie trafiła.. podobno nie ma sobie równych . :)


nie ma sobie równych bo zawierał dosypkę sibutraminy, pochodnej amfetaminy, sibutramina to bardzo silny lek na odchudzanie, wycofywana w całej UE z obrotu ze względu na skutki uboczne, tak więc zastanów się co komu polecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
może hellburnder ? tylko nie wiem czy jest dalej dostepny.

hellburner* literowka

Zmieniony przez - Qlon w dniu 2012-06-11 11:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
dzięki Panowie za rady, mam pełną świadomość że bez diety lipa i sam spalacz nie pomoże ale jak na początku napisałem nie tyle liczę na super wycinkę co mocne pobudzenie rano żeby ruszyć dupę na biegi a nie ponownie do łóżka, a wiem że efektu pobudzenia nie będzie przy słabych spalaczach

jeszcze się zastanawiam ale chyba na początek pójdzie Vpx - Redline ultra hardcore a jak będzie za cienki to dopiero po nim HyperLean FX7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
rasi co ty gadasz jak się nie chce trenować to nie będzie efektów proste żaden suplement nie powie ci "idź na siłownie czy pobiegać" ja tam na pobudzenie biorę 4-6tab taniego TSE i potliwość jest mega zacznij od "cukierków" a później zacznij coś mocniejszego testować pozdro

możesz kupić coś lajtowego np: Trec Clenburexin 2 180 tab

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2012-06-12 00:30:32

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
trenować się chce, siłownia popołudniu nie sprawia mi problemu, ale rano po przebudzeniu jestem innym człowiekiem, cholernie leniwym stąd potrzeba dopału

...już kurde sam nie wiem może faktycznie przetestuje na początek coś słabszego bo w sumie to Trec Clenburexin coś mi się kojarzy, nie tyle nazwa co opakowanie, że chyba już to kiedyś miałem i się sprawdzało

Zmieniony przez - rasi w dniu 2012-06-12 00:34:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

Suple na redukcję. Pytania.

WHEY premium